VYHADZEM SA !

siily

no v reklame tvrdia, ze existuje, a aj podla mna - len niekedy to trva dlhsie, kym ich ukecas:) ale kedze sa teraz holis, mal by si byt zvyknuty na velku casovu stratu, takze ak sa s tym pri vytrhavani pohras, bude to dohladka:) vydrzi ti to okolo 3 tyzdnov, podla miesta viac alebo menej... a ked budes mat uz blby pocit, ze to nie je tak jak ma byt, mozes to prebehnut kedykolvek

sedmikraska

a skusal si uz aj depilacne kremy? Tie by mohli byt uplne bez bolesti a do hladka. No nekupuj ten najlacnejsi, lebo tien tak dobre nefunguju

peter2584

silly no rozmyslal som nad tym o bolest mi nejde to znesem kludne ale vraj to trha len chlpky co su uz trochu vyrastene a ja chcem uplne hladku pokozku stale . existuje aj taky strojcek co trha aj tie najmensie chlpky ? aby som mal stale hladku pokozku ?

sedmikraska

silly nehnevaj sa, spatne som to vyjadrila. Nemam s chlpatostou problem, ale ani moje kamaratky a holia si ich a to naozaj nepochopim, mam ale jednu kamaratku co si musi holit uplne cele telo a dokonca aj tvar co naozaj neodsudzujem, ale je mi luto.

siily

holenie ruk je uplne v pohode, ten isty princip ako holenie noh, akurat ze plocha je ovela mensia, takze to cele frci ovela rychlejsie:) nechapem ako moze este stale pretrvavat nazor, ze po oholeni ruk bude po par razoch z cloveka opica, pricom o nohach to neplati........ a este neznasam osoby, ktore ani poriadne nevedia co to je chlp, ale mudruju:(
imho, pouzi balzam, kludne ten isty co na tvar:) a este odporucam vytrhavanie epilacnym strojcekom, bolestivejsie ale efektivnejsie, oplati sa investovat:)

peter2584

dakujem sedmikraska :) a ostatni vazne ma nemusite prehovarat nech to nerobim pretoze keby som to nerobil tak by som si cez leto nedal ani tricko bez rukavov a nechodil by som na kupaliska takze je to zbytocne ma prehowarat :)

sedmikraska

neilinka ani mne by to teraz nevadilo, ale niekedy som mavala ku chlpom az odpor. mam napriklad aj kamaratky co si holia ruky, co ja zase nedokazem pochopit :(

nelinka

sedmikraska, v pohode... ja len ze mne by to nevadilo. A tebe Peto neviem co by pomohlo... hlavne sa nevoskuj, brrr to boliiii:D:D:D