Odpovedat na otazku.. kolko som mala chalanov?

Príspevok v téme: Odpovedat na otazku.. kolko som mala chalanov?
daria23

ahojte.. nasla som si uzasneho chalana, ktoreho som uz davno hladala.. no kym som ho nasla, mala som pred nim niekolko chalanov.. s niektorymi som sa rozisla nie mojou vinou, s niektorymi som skoncila vztah ja sama, lebo sme si nerozumeli a nemalo by to buducnost.. no nedavno sa ten moj pytal, kolko som mala pred nim chalanov.. pravdupovediac mala som ich 9, ale nepovedala som mu to, no asi som urobila dobre, nechcem aby si o mne myslel, ze som nejaka radodajka, aj ked sex na jednu noc neuznavam a vzdy som sa s mojimi byvalymi milovala az po niekolkych mesiacoch kym sme sa lepsie spoznali.. alebo sa mu mam radsej priznat, co ked na to postupne pride a bude to este horsie? a co vy? povedali ste svojim partnerom o svojich byvalych? alebo je ozaj lepsie nechat tuto temu a na nieco sa vyhovorit? mam 23 rokov, zda sa vam to vela, 9 chalanov na babu v mojich rokoch? a co vy? ten moj mal predo mnou len 3 baby..takze asi tak.. dakujem za odpovede..

lost

jednodievca

nesuhlasim velmi s tym ze minulost je minulost :)

to je extremne relativne.

vezmi si ze vcerajsok je tiez minulost, ale bola si 100% pri vedomi a triezva (tj, myslene tak ze ovladala si sa tak ako si ty chcela, nie niecim inym)

tak preco by Okamzita (alebo relativna?) pritomnost mala byt ina ako ta ista Okamzita pritomnost v minulosti? :)

I ked cas zmeni vela, ale to neznamena ze by sme si mohli (mali) dovolit pochovat minulost, resp ospravedlnit neroznaznost minulostou :)

I ked je to len uhol pohladu, jeden extrem je taky ze minulost nas formuje a vypoveda cim sme (tj, aky je clovek od 18 do 24 taky zostane nazvdy). Ale zase druhy extrem je tiez realny a to je ze clovek sa naozaj dokaze zmenit.

I ked clovek sa stale vyvyja, cize skor by som sa priklonil k 2. verzii (ale "starsi ludia" ma vzdy upozornuju na ten 1. pripad, cize preto neviem).

Najzaujimavejsie je, ze zopar ludi (ale tych by malo byt naozaj malo a myslim to vseobecne, v rovine teorie), hovori "a TERAZ je to ine" :) ale povie to snad 50x :D

(moj prispevok ma silne generalizujuci charakter)

jednodievca

ano je to o uprimnosti...ale ja osobne na tuto otazku reagujem ze minulost je minulost a to nehovorí o tom aká som dnes, minulosť hovori len o tom čo mi vtedy zivot priniesol ake problemy a ako som ich riesila...keby mam povedat skutocny pocet partnerov tak by asi kazdy moj drahy odpadol :DDD ale raz s amozno k svojej minulosti priznam ale az ked dotycneho budem veelmi veelmi dlho poznat a milovat ho

AdamKrt

Myslim, ze vediet pocet partnerov je prave o tej uprimnosti, ze clovek si zodpoveda za svoje ciny a to aj akym je clovekom. Je na druhom, ci ho tak akceptuje, alebo mu to bude vadit. Ale je ozaj sebecke - tvarit sa, alebo klamat, ze ich bolo menej a pritom dana osoba - muz, ci zena, trtkala si o 106. Zistit to totiz v buducnosti moze byt padny argument an rozchod, ak by s tym partner/partnerka mal problem.

Treba vediet obrazne aj doslovne - do coho clovek ide :)

ta3

naozaj, tema bola zalozena pred zhruba tromi rokmi, bolo by zaujimave pocut od Darie, ci stale pokracuje jej vztah s tym uzasnym chalanom, ktoreho nasla po dlhom hladani

ta3

Daria, trochu vela sexualnych partnerov na Tvoj vek, viac ako ja som ich mala za cely zivot, ale to len tak naokraj

vzdy som bola az chorobne uprimna, darmo ma kamaratky poucali, ze urcite veci netreba hovorit, no ja naivna som si len svoje vzdy hudla, vekom vsak sama prichadzam na to, ze pravdu povedat nie je vzdy vhodne, takze radim nehovorit a ak uz otazka padla, neklamat, radsej to zahrat do autu, presne ako hovori Majkaaa

Barborka1558

Pardon riesite tu otazku minulosti zijeme buducnost ja som sa pytala partnera kolko ich mal a ked mi povedal ze pri stovke prestal ratat som sa zasmiala.o com je tento zivot???moj pocet je 13nast a nehanbim sa zato a naco vlastne nic s tym neurobim uz ,malo to tak byt.buducnost si mozem este naplanoat s tym jednym bez ohladu na minulost...Daria spytaj sa priatela kolko je podla neho uz vela a az potom sa priznaj alebo radsej mlc...

ja1988

Neviem ci ste si vsimli kedy bola polozena otazka :), ale fajn aspon som sa k tejto teme dotal aj ja.
Tak mozem poradit z vlastnej skusenosti no z opacnej strany.

Este od veci, 9 sexualnych partnerov je podla mna vela v kazdom veku, hej nie kazdy najde toho praveho/pravu na prvy "pokus", ale ist s "kozou na trh" vzdy uz po par mesiacoch ked vztach este len vznika, mu urcite nemoze pomoct kupredu...

No k otazke, lepsie bude si to nechat pre seba-mozno ze tym budete vo vnutry trpiet, ale je to nizsia obeta ako by mal trpiet aj vas partner a vztah.
Zazil som nieco trochu podobe, co viac menej tiez zacalo mojou otazkou, a odpoved ma dost ranila. A aj ked sa s tym naozaj snazim zmierit, nie raz sa mi stalo ze som to pri hadke nie zamerne vytiahol a tym priatelku ranil. Preto sa Vam obom bude urcite lepsie spolu zit ked si to nechate pre seba.
Partnery by mali byt k sebe uprimny, ale co bolo bolo, hlavne pred vztahom ako takym.

Tolko moj nazor.

nina005

A este jedna poznamka...Vyrok 9 na 23 a 13 na 25 je vela...tiez do studnice zlatej...a co tak 13 v 65ke? to uz by bolo OK? :)))) Ved ludia, ten pocet nie je ziadna priama umera...To ze ty mas 24 a jedneho chlapa za sebou a do 50tky si nahrabnes dalsich 20, vsak skusenosti z teba mensiu "stetku" neurobia.. To ze ona ma 9 chlapov moze byt aj konecne cislo...Neviem, preco mate stale pocit, ze to planujeme alebo co. A mojich 13? Teraz som fakt stastna, vyse roka spavam len s priatelom a ani nepotrebujem a ani neplanujem rozsirovat databazu nejakych sukacov...A ak s tymto chlapom aj stvrdnem dosmrti, tak z mojej strany MONOGAMNE!

nina005

..no a mne napriklad pripada smiesne, ako si tu vacsina z vas spaja dobro s cudnostou... Co je to za hlupy vyrok, ze zenska, ktora mala vela sexualnych partnerov je automaticky zly clovek? (sudiac podla vety: taka baba vzdy nabali nejakeho dobreho chalana..chudak)
Vcelku ma to uraza.Mala som 3.5 rocny vztah.a dala som do neho vsetko! A partnera som nepodviedla ani 1x! Za celu tu dobu. A rozisla som sa s nim ja a to len preto, ze som citila, ze ma pritahuju ini muzi a city k nemu ochabli...Tak asi az take bezcharakterne mrchy nie sme, vsak...
Co tak povedat si, ze mam jednoducho rada sex. Niekto tu vypocital, ze to vychadza na kazdeho pol roka 1 novy partner...A nedochadza vam tak trochu, ze samota nebavi nikoho a v dnesnej dobe tie vztahy tak trochu zacinaju z opacneho konca? A ukazte mi zdravu zenu, ktora vydrzi pol roka bez sexu, pokial je slobodna a ma prilezitost s krasnym chlapom, ktorz by mohol byt aj potencionalny partner...Tak tu laskavo nemiesajte promiskuitu s charakterom..ubohe..