Odpovedat na otazku.. kolko som mala chalanov?

Príspevok v téme: Odpovedat na otazku.. kolko som mala chalanov?
daria23

ahojte.. nasla som si uzasneho chalana, ktoreho som uz davno hladala.. no kym som ho nasla, mala som pred nim niekolko chalanov.. s niektorymi som sa rozisla nie mojou vinou, s niektorymi som skoncila vztah ja sama, lebo sme si nerozumeli a nemalo by to buducnost.. no nedavno sa ten moj pytal, kolko som mala pred nim chalanov.. pravdupovediac mala som ich 9, ale nepovedala som mu to, no asi som urobila dobre, nechcem aby si o mne myslel, ze som nejaka radodajka, aj ked sex na jednu noc neuznavam a vzdy som sa s mojimi byvalymi milovala az po niekolkych mesiacoch kym sme sa lepsie spoznali.. alebo sa mu mam radsej priznat, co ked na to postupne pride a bude to este horsie? a co vy? povedali ste svojim partnerom o svojich byvalych? alebo je ozaj lepsie nechat tuto temu a na nieco sa vyhovorit? mam 23 rokov, zda sa vam to vela, 9 chalanov na babu v mojich rokoch? a co vy? ten moj mal predo mnou len 3 baby..takze asi tak.. dakujem za odpovede..

lost

mat zaludok na xx vztahov ludia maju, ale priznat sa tomu "pravemu" (xx-temu pravvemu, ze?) na to zaludok uz nemaju ? :)
ajeje, pozoruhodne :)

sabynka

Je to síce každého osobná vec, ale podľa mňa je 9 sex. partnerov v 23 rokoch a 13 sex. partnerov v 25 rokoch veľa - nech si hovorí, kto chce, čo chce. Tak mi to tak vychádza - každého polroka nový partner. A tie výhovorky, že "nemá každý šťastie nájsť toho pravého na 1x", na tom nič nemení. Veď niekto nenájde toho pravého ani v 30, či 35 rokoch....to k akému číslu by sme sa dopracovali, keby že každého polroka striedame partnerov?

daria - tvoje slová: "pravdupovediac mala som ich 9, ale nepovedala som mu to, no asi som urobila dobre, nechcem aby si o mne myslel, ze som nejaka radodajka" hovoria za všetko....keby si s tým problém nemala, povedala by si mu pravdu...

Sorry, ak som sa niekoho dotkla....toť môj názor.

lasonka

Myslím si,že pravda by sa mala povedať.nech je akákoľvek.Ved nech človek vie s kym ma dočinenia.Tie vysoke čisla sexuálnych partnerov hovoria sami o sebe.Ked sa to pri spoznávaní ten druhí dozvie,je na nom či bude riskovať že je len další v poradí..samozrejme ak si nechce len pár peknych chvíl užit.toto je bohužial dnešná doba......Ja mam 21 rokov,ešte pred pár týždnami som bola panna..a moj priatel má 28 a sex predomnou mal iba 2x...myslím si,že by sme mali vedieť uplnu pravdu o človeku skor ako može byť neskoro,pretože potom to určite bolí ovela viac..

syndrom

pardon za preklep. Najsmutnejsie je to, a vidim to aj v mojom okoli, ze taketo zeny si nabalia dobrych chalanov, povedia mu ze mali 3, pritom by sa to nedalo spocitat ani na prstoch jednej ruky a je vymalovane.

GiovanniX

toto je moderny svet....je mi z vas zle dievcata,kde su tie casi,ked este panenstvo si cenili,myslite si,ze si vas ma vazit chlap a ostat s vami,ked za autobus chlapov mate za sebou?
Ja osobne sa zaujimam,ze ci mala dakeho chlapa,alebo kolko chlapov a ci mala bez vztahu sex...ale ako citam,z niakou z vas by som sa nedal do vztahu,by som sa hanbil za vas....Trocha sa zamyslite nad sebou...

nina005

ja si tiez nemyslim, ze by si bola radodajka. Ja mam 25 a sexualnych partnerov som mala okolo 13. A to som zacala az po 18tke.
Jednoducho sem-tam sa stane a clovek to ani nemusi planovat. Mozem vsak zodpovedne prehlasit, ze az na par omylov som si od toho vzdy nieco slubovala. A nelutujem to. Teraz, ked mam staleho partnera viem, ze ma uspokojuje dostatocne, mam to s kym porovnat a ked je v tom aj laska, je to o to krajsie.
A k tvojej otazke: to ci mu povies pravdu je len a len na tebe, ale muzi su dost jesitni a neviem ci by reagoval ustretovo.Moj terajsi partner mal predo mnou minimalne 30 zenskych (ma 29 rokov) a to uz je minimalne promiskuita, ale ja s mojou zenskou myslou to beriem vcelku liberalne, nemame si co vycitat - kazdy mame nejaku tu minulost a nemali stastie na monogamne vztahy.
Clovek sa niekedy naozaj potrebuje vybujacit..a u chlapov to plati dvojnasobne.
Uz som tu citala predo mnou nejaky pekny odkaz, ze ist na to diplomaticky a ohradit sa, ze co bolo bolo a kvantita naozaj vo vasom vztahu nie je dolezita. ved zijete teraz pre pritomnost, mate sa radi. A naozaj ho nie je potrebne zbytocne frustrovat nezmyselnymi poctami predchazdajucich milencov. A ked velmi nalieha, povedz mu, ze si nemala potrebu si robit ciarky, a ze aj ked nic z toho nelutujes tak nemas v plane nic porovnavat. Daj mu pocitit, ze z toho co bolo, on je ten naj a bude spokojny..ako vravim - muzi su mimoriadne jesitni a potrpia si na budovanie ega.

Fidelity

Nemyslím si, že by si bola radodajka, alebo ten "milší" výraz podo mnou.. niekto skrátka nájde tú svoju "životnú" hneď.. niekto nie..

môj terajší priateľ bol v tejto otázke pomerne zvedavý, povedala som pravdu - nemám sa za čo hanbiť (a ani chváliť).. zhodou okolností je to človek, ktorý bol môj prvý a s ktorým teraz, po 8 rokoch, tvoríme znovu pár..
naopak ja keď som sa pýtala, odpovedi sa mi síce dostalo, no nie úplnej.. v otázke sexuálnych partnerov odpovedal hneď.. no ja som práve ten typ človeka, ktorý má rád k dispozícii všetky dostupné informácie :D a hneď.. aby som postupne nezostávala prekvapená (milo - nemilo).. takže postupné dodatky k niektorým osobám typu: "s touto som mal to a to", "táto sa mi páčila" a odpoveď na moje konkrétnejšie otázky: "to je minulosť, čo bolo to bolo" - sa mi časom prehĺtali ťažšie a ťažšie.. ale naučila som sa to prejsť, jedným uchom dnu, druhým von.. poviem si, no čo.. veď aj ja som sa bozkávala s tým a tým.. ale radšej by som vedela všetko hneď a neťahala z neho určité veci ako z chlpatej deky..
keby mal v posteli 9 dievčat.. môj problém by asi bol v tom, že by som sa neubránila pocitu porovnávanie, trápilo by ma, či som lepšia, na ktorom mieste som a také tie "všetečnosti" :)

takže na jednu stranu, asi nebude milo potešený, keď časom z teba niečo vykĺzne.. alebo keď nejakým spôsobom sa dozvie o niekom ďalšom (zákony schválnosti fungujú spoľahlivo).. alebo keď mu to naservíruješ hneď..
asi bude najlepšie zvážiť to spolu s tým, čo už o ňom vieš - aký je, ako reaguje, či si myslíš, že mu to bude vadiť (možno nejaké nenápadné debaty typu kamoška má toľkého priateľa a zase im to neklape, alebo tak..)
hádam sa rozhodneš správne :)

Laurena

Vôbec nemusí byť žiadna kurva!!!.. nie všetci majú šťastie v láske hneď na 3x.Ale veď podľa mňa mu to povedz,aby z toho neboli potom zbytočne starosti, kvôli tvojej minulosti a nie ešte aby ti to nedajbože vyčítal.. kludne si s ním sadni, a porozprávajte sa o všetkom, kládnite si otázky, ktoré vás o svojom partenerovi zaujímajú a hneď vám obydvom dvom bude lepšie, pretože budete vedieť zase o možnože aj veľký kus partnerovej minulosti :) je to síce minulosť,ale treba vedieť vlastne s akým človekom si večer laháte do postele..