Odpovedat na otazku.. kolko som mala chalanov?

Príspevok v téme: Odpovedat na otazku.. kolko som mala chalanov?
daria23

ahojte.. nasla som si uzasneho chalana, ktoreho som uz davno hladala.. no kym som ho nasla, mala som pred nim niekolko chalanov.. s niektorymi som sa rozisla nie mojou vinou, s niektorymi som skoncila vztah ja sama, lebo sme si nerozumeli a nemalo by to buducnost.. no nedavno sa ten moj pytal, kolko som mala pred nim chalanov.. pravdupovediac mala som ich 9, ale nepovedala som mu to, no asi som urobila dobre, nechcem aby si o mne myslel, ze som nejaka radodajka, aj ked sex na jednu noc neuznavam a vzdy som sa s mojimi byvalymi milovala az po niekolkych mesiacoch kym sme sa lepsie spoznali.. alebo sa mu mam radsej priznat, co ked na to postupne pride a bude to este horsie? a co vy? povedali ste svojim partnerom o svojich byvalych? alebo je ozaj lepsie nechat tuto temu a na nieco sa vyhovorit? mam 23 rokov, zda sa vam to vela, 9 chalanov na babu v mojich rokoch? a co vy? ten moj mal predo mnou len 3 baby..takze asi tak.. dakujem za odpovede..

Ucitel

Ahoj daria23.a zabudla si napísať koľko spolu chodíte...
Ja som našiel moju celoživotnú Lásku. a dohodli sme sa takto: povedala mi že ich mala 2-3.
Ja3.povedali sme si pravdu. ak chcela povedala mi ešte k tomu niečo ale zbytočne som nevyzvedal. a nepremýšali sme o tom že by sme sa klamali že povieme menej ako v skutočnosti človek zažil...
Lebo ak naozaj máš taký vzťah- ako píšeš ako Ja tak sa nebudete klamať ,lebo vo vzťahu existuje aj dôvera.Podľa Mňa radšej povedať, ale zbyročne sa v tom nemrvte.
Povedz mu otvorene ako si to tu napísa.
,,Ano mala som 9 chalanov.ale spala som snimi až po pár mesiacoch. niesom radodajka aby si si nemyslel....MáM ŤA MOC RADA a vždy som túžila po takomto vzťahu s Tebou...."
Nie je podstatné koľko si ich mala.... niekto ich mal aj 20-dsať...
Podstatné je to čo Ťa ten vzťah naučil a čo si si zobrala z toho vzťahu za príklad alebo vzor alebo ponaučenie. s mojou holkou vieme jeden o druhom skoro všetko je to dobre aby človek vedel všetko. ale ďalej sa nezaujímam.......
veľa šťastia. ak by si mala ešte otázky napíš mi na www.janci.hostujem.sk

lupus

len jedna poznamka k tomu preco je nevyhodne mat za sebou bohatu sexualnu minulost(no ono nemusi byt az taka bohata-staci ze byvali sexualni partneri su zavistlivi blbci).poznal som jedneho chlapíka, ktorý uzavrel manželstvo, inak celkom štastné, s jednou ženou, ktorá však mala narozdiel od neho asi 4 sexuálnych partnerov v minulosti, t.j. pred tým než ho poznala.tento chlapík to postupne dotiahol až na vysokú riadiacu funkciu v jednom štátnom orgáne.Zhodou okolností v tom istom štátnom orgáne po čase nastúpil do pracovnoprávneho vzťahu jeden z bývalých partnerov pani manželky .ten sa dozvedel o tom kto je manželka jeho šéfa a postupne začal po pracovisku rozširovať kadejaké pikantnosti a klebety zo vzťahu so šéfovou manželkou.došlo to až k tomu že šéf požiadal o preloženie a takmer sa im rozpadlo aj manželstvo.Z tohto príbehu vyplýva jedno poučenie(aj keď isteže nie absolútne)vždy je vhodnejšie vedieť koľko s kým konkrétne a niekedy možno aj AKO

krisha

ako si mozes byt ista, ze ten tvoj mal pred tebou len tri baby? Mozno uvazuje presne tak ako ty...povedat pravdu...nepovedat...hmmm???

nelinka

daria23 absolutne to neries, nie je to v tejto chvili podstatne a si myslim, ze aj ked je zvedavy tak by mu to ublizilo...vies, ze by nad tym premyslal.... Dolezite je, ze si nasla uzasneho chalana, tak si to nekazte tym co bolo. Dolezite je, ze milujes jeho a on teba:D Vela stastia:)

zihlavka

nuz co dodat, najlepsie na tvojom prispevku ma pobavilo to ako pises ze s niektorimi sa vztah skoncil ale nie tvojou vinou a inym si zase dala koniec ty,:)) ale teraz k veci naco rozoberat stare vztahy ked mate ten svoj pritomny, ani to s nim neries, moj nazor, maj sa,,