Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolko stoji nejaka lacnejsia ziletka??...

agina

Ja som mala tiez svetle chlpky, zacala som si holit nohy, ked som mala 12 rokov a doteraz si ich holim a no problem. Ja by som ti jednorazovky neodporucala, su ako keby take drastickejsie. Radsej si nasetri zopar koruniek a investuj do niecoho drahsieho, aj s vymennymi hlavicami. Napr. Gilette Venus, Gilette sensor for Women...urcite budes s nimi moc spokojna.

leguana

praveze tie chlpy su svetle...lenze zblizka je to nechutne..lebo su sice uplne riedke a kratke ale take ..ja neviem..proste je to vidiet...:(

Dr jajboli

Ja by som ti ešte neodporúčala si holiť nohy, pretože sa nebudeš stíhať holiť, keď budeš mať 18 a budeš sa chcieť zvliecť z kože!!! Nerob to, si ešte mladá. Raz začneš a bude ti to rásť ako huby po daždi.

Deee

tak ja som jednorazovky pouzivala asi dva roky, ano daju sa pouzit aj viackrat, ale velmi rychlo otupeju a ja som s nimi mala zle skusenosti, vzdy mi podrazdili kozu, ak by som vsak mala vybrat odporucila by som ruzove gilete 5ks stoji cca 70sk

bodečka

Na tvojom mieste bi som s holenim ešte nezačínala ak to nemáš nejake strašne lebo ak raz začneš budeš už stale len holit a chlpky budu tmavšie a viditelnejšie.Ak si nohy trošku opališ chlpky ti zosvetleju a nebude ich tak vidiet.Rozhodni sa sama?

leguana

no ja mam na nohach uplne svetle chlpky len....sestra ma tmave a stale sa stve ze ty pouzivas moju ziletku?..a ja ze nie...a ked sa pozrie zblizka vidi ze ich nemam oholene:D..lenze teraz ide leto a teplo a predsa len ked sa to da vybavit chcem sa toho zbavit...tak len lytka spredu trocha...

sedmikraska

urcite v kazdej :) a bud pokial sa neotupi alebo uplne neupcha chlpmi. Podla mna tie lacne jednorazovky su lepsie tie kde je len jedna ziletka, lebo tie kde je viac sa strasne upchavaju. Nehol si ale stehna a spodky lytok, tie urcite nemas moc chlpate a malo kedy ich ukazujes :) zbytocne by zacali zarastat viditelne

leguana

uau...tak to je dost dobra cena:D...cize vlastne jedna taka vydrzi az kym sa neotupi ziletka?... no ved to je celkom dobre...daju sa kupit v kazdej drogerii?..

sedmikraska

urcite da :D aj jasom si zo zaciatku myslela, ze nie, ale jednorazovka sa to vola preto, lebo v nej nemozes vymenit ziletku. Ja som si najprv kupovala tie take oranzove, co maju len jednu ziletku v sebe a boli fakt dobre a uplne najlacnejsie- asi 9sk

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.