Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco to robim?

redball

Ja mam velmi podobny problem. Mne velmi dlho trva kym sa mi nejaka zena zacne pacit. Vzdy je to najskor kamaratka a potom sa do nej zalubim (mozno to nie je to spravne slovo). Problem je v tom, ze kym si to ja uvedomim (a uplnou nahodou je volna, aj ked to byva zvacsa opacne), tak je neskoro a zaujme ju niekto iny, respektive za zacne ona o niekoho ineho zaujimat. Ak je zadana, tak sa tvarim, ze nic. Nepletiem sa, nepatri sa to. Ale takmer vzdy sa stane, ze sa s tym chlapcom rozide a zacne s novym (nie so mnou, lebo som sa "neplietol").
Vsetci hovoria, ze o lasku treba bojovat, ale tiez sa netreba miesat do ineho vztahu. Neviem ... nakoniec nic nie je spravne. Taakze do teraz sa mi ziadnu "vhodnu" nepodarilo "stretnut".

len-iba

Moze v tom byt aj ista skryta nenavist ci hnev na zeny ako take? Neublizila ti nejaka zena, neponizila ta...? napriklad tvoja matka, spoluziacky...atd.

dasena

ahoj, urcite nie si chory, len sa bojis o com sa s nou rozpravat, proste sa hanbis, tak sa radsej chovas, ze nic.... je v tom len strach.... ja som taka ista.... no teraz uz mam svojho milacika, tak ma to netrapi :)hmmm, asi bude najlepsie skusit prekonat ten ostych alebo vyckavat az sa najde situacia a baba, ze sa budes citit uplne uvolneny ale to moze trvat rokyyyyy :(

yellowball

Tuto temu som zalozil uz naozaj davno. Po uplynulom case zistujem, ze je to stale rovnako. Boli a su zeny na ktore vela myslim, ale aj tak sa im vyhybam alebbo ich ignorujem . Hlavne ak s nou mam zostat osamote vobec netusim co jej rozpravat ale inak som hrozne ukecany, v partii je to celkom ine a v poriadku. Faakt uz neviem co si mam o sebe mysliet. Asi som uz chory. Myslite, ze sa s tym da nieco robit?

joni_

dokial je to len tak, nezavazne tak je to OK, ale mozno ak zacitis ze by to mohlo byt nieco viac tak dostanes strach ze nieco pokazis, skus to trosku prekonat, teda aspom moj nazor :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco to robim? - Fórum - ZDRAVIE.sk