Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poškodené znamienko

ivcaa

Jano dakujem, ja viem, lenze ja od utorka nastupujem do novej prace a zajtra je statny sviatok, to je ten problem, inak by som k tomu lekarovi zasla hned :-(

jano55

ivcca,platí aj pre teba:navštív bez odkladu dermatologa,možno sa ti to zdá prehnané,ale so znamienkami nie sú srandy a jeden deň v robote ťa nezabije,ale to znamienko možno áno,a to myslím doslovne.

ivcaa

Co robit v pripade ked som si prave omylom nechtom tak skrabla do znamienka ze sa mi az natrhlo s kozou a zacalo krvacat? Mam nejake prirodne masticky, myslim ze nie som prva komu sa to stalo, ale cas na lekara nemam kvoli praci :-(, aj tak by mi s tym asi nic nespravila. Asi to popripade zalepim. Ak ma niekto nieco, napiste. dakujem

tona

ahoj, čo najskôr navšív dermatológa..každá zmena na znamienku alebo na jeho okolí sa má konzultovať s odborníkom....možno o nič nejde..ale predsa zájdi za lekárom....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poškodené znamienko - Fórum - ZDRAVIE.sk