Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zapal pluc

miselka

vies lebo asi od piatku sa necitim nejako dobre. a vcera sa to prejavilo: mala som horucky okolo 38, bolest pri prehltani a celkovo som bola biedne na tom. tak sa bojim ci to nemam zapal pluc. kasel ani nic nemam, ani necitim ze by ma hrdlo bolelo, az na to prehlanie. jest tiez moc nejem, bo mi akosi nechuti, ale aj preto ze von je tak horuce

flower

je viacero typov zapalu pluc, ale tak vseobecne sa prejavuje kaslom, ktory je sprevadzany vykasliavanim tmavych hlienov - to pri bakterialnom povode, pri virusovych formach je naopak suchy, bez vykasliavania hlienov, bolest hrudnika alebo rebier, ktora je zvacsa citit pri hlbokom nadychu, dalej stazene dychanie, pocit nedostatocneho naplnenia pluc, vysoka teplota, bolest krku, zvacsene uzliny, zimnica, celkova nevolnost, nechutenstvo, unava a ine. aj ked mas len podozrenie, treba ist jednoznacne k lekarovi, ktory stanovi spravnu liecbu. a k tej hospitalizacii - zalezi od jeho stadia, v lahsich pripadoch pacient dostava antibiotika v podobe tabletiek a pocas liecby moze byt doma, no a v horsom a tazsom pripade je potrebna aj hospitalizacia a podavanie liekov do zily.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zapal pluc - Fórum - ZDRAVIE.sk