Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chcem tehlicky a schudnut.....ako?

Príspevok v téme: chcem tehlicky a schudnut.....ako?
cloe007

caute :)
na zaciatok moje parametre-165cm vysoka, 60kg tazka, 17r stara =)
miery:
prsia-91cm, pod nimi-73cm; pas-73cm, miesto tesne pod pupkom(asi bedra-93cm; zadok-103cm; stehno-64cm
takze nazov temy vystihuje moje ciele..chcela by som za tri mesiace schudnut 10kg a mat na bruchu tehlicky...alebo aspon mensiu korytnacku...ale nechcem ho mat siroke..taky pekny stihly pas s korytnackou...vlastne chcem mat vsetky svaly pekne vyrysovane, ale hlavne mi ide o to brucho-stavka :) ... nechcem to len kvoli stavke, hlavne kvoli sebe..ale to brucho hlavne kvoli stavke...da sa to vobec? a co mam pre to urobit? a chcem cvicit doma..zabudla som podotknut..pomoze mi niekto? dufam, ze to nie je stratene..
a dakujem za kazdu rozumnu radu a prispevok :)

------------------------------
Zaujímavé články na tému www.zdravie.sk

valko79

Caute mam iba 11 rokov vaha 40kg vyška 146cm chcel by som schudnut za 1-2 mesiace 10 kg plis porate ako a ak sa daju spravit tehlicky tak by som chcel tieš poradti diky

Štoplik

Zdravim mam 14 rokov a mam len 158cm a vazim okolo 44 kg...chcem sa opytat ci sa daju v tomto stave zvladnut urobit tehlicky na bruchu...:)...ak ano ,tak prosim ako?pripadne dakujem ak za radu poslanu na mail..:)..cvicim len tyzden ale pravidelne okolo 6 cvikov co som si nasiel na nete..(sklapacky,kliky,...)..a pred kazdym si davam mensi koktail banan,vajce a mielko...

krtko2

ina-ingrid
ja tu nerobym zadni kseft ja zato ani nic neveriem ale ako vidim tak nech si kazdy cvici ako chce ale potom nech sa niekto necuduje ked ma speky na bruchu a ked ich nemoze zhodit lenze to co som ja pisal bolo vetdinou pisane chalanom lebo baby nemavaju toplko tuku no niektore maju a zase tu je druha vec ked mas dobre spalovanie tak ti netreba nic ani stravu menit ani behat ako ja mam jednoho kamarata ktory je dobre vyrisovani len preto lebo nemoze bribrat on keby chcel ist do objemu tak nepriberie on moze sjest hocico a nikdy nnepriberie tak takym sa dobre vitvara brucho a vsetko okolo toho ale ako vidim nema to zmizel tu niekomu nieco pisat

ina-ingrid

krtko2

vidi sa mi, ze ty tu nahanas najma svoj kseft :D
neviem, co som si neuvedomila...je sice pravdou, ze do posilky som nezacala chodit az v takom tragickom stave...no da sa povedat, ze som sa v ramci takmer kazdeho treningu venovala posilnovackam celeho tela a brucha i aerobnej aktivite a na bruchu mi toho tuku zostalo minimum, a vobec som nemusela robit 500-1000 opakovani niektoreho cviku, ale asi tak 3x20, pricom len brusaky cvicim so zatazou...isty cas som sice mala pocit, ze tam bol nepomer medzi ubytkom tuku a posilnenim svalstva, brucho bolo trochu viac vystupene, ale poddalo sa to prave vtedy, ked som viac zacala brucho posilnovat...
nazdavam sa, ze ked sa niekto rozhodne chudnut alebo so sebou proste nieco robit, tak nastudovat si k tomu nieco je samozrejmost...a pritom nemoze nenatrafit na info o nevyhnutnosti upravy stravy, cviceni, pitnom rezime atd...

krtko2

ina-ingrid
lenze ty si si neuvedomila jednu ved c ze cvicenim skracovackami a brusakmi iba to brucho spevnis ale ked tam mas tuk tak ho nezhodis si vsimni ak chodis do posilovne niektorych chalanov co chodia pravidelne cvicevat ryku maju vymakane dvyhaju velke vahy ale na bruchu vela sadla a kvoly comu lebo xvicenim to nezhodis ti potrebujes nato stravu to je jedna vec a ostatne veci ak mi niekto neveri tak ten kto ma brucho ze tam ma vela tuku nech skusy robyt dene500as 1000skracovacok alebo brusakov a za paru mesiacov uvidi ze brucho sa mu trocha spevnilo ale tuk mu furt ostane

ina-ingrid

Bibinka11

lebo by si mala cvicit aj ine cviky ako iby brusaky, na kazdu partiu brucha zabera iny cvik...na brucho sa daju cvicit okrem brusakov najma skracovacky, dvihanie noh, dvihanie noh vo vise a vela inych...

tu si mozes stiahnut---- Muscle & Fitness speciál - Pevné brucho a stihly pás...cvikov tam mas mrte :D

www.uloz.to

krtko2

este podotykam ku tomu inzeratu co som napisal pred chvilu treba na to aj neake financie nie moc ale takych 50as 100eur urcite

krtko2

ak chce niekto radu nech napise na imail pohodacek@zoznam.sk je to o specialnom stravovani a ked to clovek dodrzy tak sa paradne vyseka ze zhody tuk zo seba je to prevazne o stravovany aj cvicit treba ale hlavna je strava ak nedodrziavas stravu tak mozes aj cely den cvycit a ten tuk ty tam ostane aj tak

vercaaa

bibinka11 - preboha to nemyslis vazne ze po 4tej uz nejes ???! ved ja vtedy jem 4 jedlo a este ma cakaju 2 pokial pojdem spat a mam kocky na bruchu. to si neviem predstavit zeby som nejedla po 4tej uf a potom az rano , to je veeelmi dlha doba !

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chcem tehlicky a schudnut.....ako? - Fórum - ZDRAVIE.sk