Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chcem tehlicky a schudnut.....ako?

Príspevok v téme: chcem tehlicky a schudnut.....ako?
cloe007

caute :)
na zaciatok moje parametre-165cm vysoka, 60kg tazka, 17r stara =)
miery:
prsia-91cm, pod nimi-73cm; pas-73cm, miesto tesne pod pupkom(asi bedra-93cm; zadok-103cm; stehno-64cm
takze nazov temy vystihuje moje ciele..chcela by som za tri mesiace schudnut 10kg a mat na bruchu tehlicky...alebo aspon mensiu korytnacku...ale nechcem ho mat siroke..taky pekny stihly pas s korytnackou...vlastne chcem mat vsetky svaly pekne vyrysovane, ale hlavne mi ide o to brucho-stavka :) ... nechcem to len kvoli stavke, hlavne kvoli sebe..ale to brucho hlavne kvoli stavke...da sa to vobec? a co mam pre to urobit? a chcem cvicit doma..zabudla som podotknut..pomoze mi niekto? dufam, ze to nie je stratene..
a dakujem za kazdu rozumnu radu a prispevok :)

------------------------------
Zaujímavé články na tému www.zdravie.sk

Bibinka11

no dobre že pomenej . ale ked druy isu ze najpr preba schudnut stoh bruska ..ato nevime ako... po 4 u nejedvam ..velmi nvido rodiel ..

Bibinka11

ahojte .. chcela by som aby st mi niekto poradl mam trošku brusko ale nieje to take hrozne .... a robim kazdy den brusaky 200 .,. a tehlicy s mi zacinaju robit len v hornej cai bruska ... chcem schudnut astej dolnej vcstiale mi to niako nejde ..

otybaci

mam 12 rokov a chcel by som na bruchu tehličky prosím poradte mi ako ich dosiahnuť čo najskvor cvičim 60 brusakov v 3 sériach ale chcel by som schudnuť čo najskvor brucho mam také stredné.nie moc veľké.

Mia215745

Poradím Vám jednoducho...obmedzte prísun soli, masných jedál a sladkostí...hlavné je aby ste jedávali pravidele, jednoducho "keď máte hlad" ráno, hned ako sa zobudíte mali by ste sa najest do pol hodiny, aby telo malo čo spalovat a aby si zbytočne neukladalo tuky. dalej na obed jedzte co chcete..samozrejme najlepšie je ak chcete schudnut dat si na dezertny tanier jedlo, aby vyzeralo na tanieri toho vela a potom sa s chutou pustili do toho, samozrejme napr. take maso by ste mali jest len opecene na panvici bez masti a soli..ale taka bilinkova sol sa este da tolerovat :)a ovocie ak chcete napr. jest tak len do obeda a potom po obede zeleninu..obed normálny ale vcera uztaka lahsia.. :) šalátiky zeleninové a podobne :) sacharidy cukor získate z ovocia takze vobec nemusíte prímat cukríky s chemikáliami a glutamanmi...stači ovocie..a rovnováha superna...dalej vam staci trochu cvicenia a jeto a poradim tehličky sa dokazu vyformovat aj skor za den len treba precizne cvicit...tak vam prajem vela stastia..keby nieco..schudla som tymto 9 kyl a tehlicky mam krasne vyformovane..proste zenske brusko :)

Eexell13

Ja som raz na dovolenke na Sk pribral tak skaredo az mi brusisko trcalo (zijem v UK). So sestrinym muzom sme uzavreli stavku ze kto skor zhodi. Celu stravu som musel zmenit a ci verite ci nie za 2 tyzdne som uz mal dole 6 kg. Viem ze to neznie zdravo ale je to aj tym ze som uplne vyradil sladke mastne a slane. Ved v dnesnej dobe je vsetkeho az moc v jedlach. Ale to nieje vsetko. Moja vaha stale klesala a v priebehu par tyzdnov som sa dostal asi na moje maximum lebo uz viac to dole nejde a z 96kg som spadol na 82 a kazdy mi vravi ze to lepsie aj vyzera. A to nedrzim ziadne hladovky a obcas aj zhresim a dam si mastne jedla alebo sa narvem sladkostami. Tolko z mojej skusenosti :) .

robo...()...

Caute....cvicim uz nejaky cas (ni moc dlho)....a ked som robil brusaky s vystretym trupom ,mal som nohy podoprete o radiator a kedze som leal sikmo tak som mal jednu nohu posunutu viac dozadu....a ked sa mi zacali rysovt tehlicky (pred tym som mal tiez ,ale nie tak vyrazne)tak mam pocit ze lavu stranu brucha(lave tehlicky) mam viac posunute hore ako druhu stranu....je to len maly rozdiel....ale chcel by som sa opytat jak to mozem dosta na rovnovahu.
Staci ak budem uz pokracovat v cviceni normalne?(s oboma nohami na rovnakej urovni) ??
DAKUJEM

DURY

ja mam 15 rokov vyska 175 vaha 56kg myslite si ze je to ideal ?za kolko by som mal mat tehlicky na bruchu ak cvicim poctivych 500brusakov?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chcem tehlicky a schudnut.....ako? - Fórum - ZDRAVIE.sk