Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chcem tehlicky a schudnut.....ako?

Príspevok v téme: chcem tehlicky a schudnut.....ako?
cloe007

caute :)
na zaciatok moje parametre-165cm vysoka, 60kg tazka, 17r stara =)
miery:
prsia-91cm, pod nimi-73cm; pas-73cm, miesto tesne pod pupkom(asi bedra-93cm; zadok-103cm; stehno-64cm
takze nazov temy vystihuje moje ciele..chcela by som za tri mesiace schudnut 10kg a mat na bruchu tehlicky...alebo aspon mensiu korytnacku...ale nechcem ho mat siroke..taky pekny stihly pas s korytnackou...vlastne chcem mat vsetky svaly pekne vyrysovane, ale hlavne mi ide o to brucho-stavka :) ... nechcem to len kvoli stavke, hlavne kvoli sebe..ale to brucho hlavne kvoli stavke...da sa to vobec? a co mam pre to urobit? a chcem cvicit doma..zabudla som podotknut..pomoze mi niekto? dufam, ze to nie je stratene..
a dakujem za kazdu rozumnu radu a prispevok :)

------------------------------
Zaujímavé články na tému www.zdravie.sk

vikushka

som 14 rocna baba ktora ce mat ploche brucho , nie som tucna len nemam uplne ploche brucho da sa stim neco robit ???

majka125

cloe:prosim ta napis mi tvoj e-mail ja som na tom uplne podobne co sa tyka vhay a vysky a rokow:)takze ked sme si take podobne by nam to spolu slo lahsie a tiez chcem dat dole 10kg:)do septembra

Dzurie

Ahojte. Takze ktym tehlickam :D Robim Judo trening 3 krat do tyzdna (celkom makacka) okrem toho robim cviky na brucho no mam problem. Tehlicky mi uz vidno ale mam ich jednu vyzsie aho druhu.Co stym ? napravi a to tym ako budu rast ? A co nejake cviky robim bbrusaky sklapacky visim na rebrinach a nohy taham ku hlave este dake poradte. DIKI. PROSIM ODPOVEDE NA EMAIL

peto3366

Takze za 3 mesiace by si to mozno dosiahla ale o by si musela makat a makat a mat poriadne vela driny za sebou. Trenovat by si mala vo fitku min 3x za tyzden nie len brucho !! a volne dni niake kardio napr beh, korcule, plavanie ... na spalenie prebytocneho tuku a samozrejme upravit aj stravu a doplnat mineráli a vytaminy ....a potom sa dopracujes k tvojmu vysnivanemu brusku ...A HLAVNE MUSIS SAMA CHCIET , tak vela stastia

pls poradte na e-mail

Dobrý deň, chcem sa spytat že prečo mam tehličky na bruchu inak usporiadane??? ako myslim napr. tehličky nemam vedla seba ale jedna je vyššie na pravej a druha na lavej je nižšie??? prečo?? ako to mam napravit? mam cvičit brušaky tak že ked idem hore tak sa naklonim do lavej strany? že nejdem rovno??? poradte mi na e-mail mail mam adamee@azet.sk

rachab

vies, ale svaly su tazsie ako tuk, takze aj ked mas 72 kg, v skutocnosti mas menej. Ak si pripadas tucna, isto to bude nejaka problemova partia. Ak nemas problem s cvicenim, zajdi do fitka a precvicuj problemovu partiu.

rachab

no dost..:) Okrem toho v tych sladenych vodach je tolko chemie...Ja si doprajem sladke raz za tyzden a velmi sa na to cely tyzden tesim:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chcem tehlicky a schudnut.....ako? - Fórum - ZDRAVIE.sk