Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chcem tehlicky a schudnut.....ako?

Príspevok v téme: chcem tehlicky a schudnut.....ako?
cloe007

caute :)
na zaciatok moje parametre-165cm vysoka, 60kg tazka, 17r stara =)
miery:
prsia-91cm, pod nimi-73cm; pas-73cm, miesto tesne pod pupkom(asi bedra-93cm; zadok-103cm; stehno-64cm
takze nazov temy vystihuje moje ciele..chcela by som za tri mesiace schudnut 10kg a mat na bruchu tehlicky...alebo aspon mensiu korytnacku...ale nechcem ho mat siroke..taky pekny stihly pas s korytnackou...vlastne chcem mat vsetky svaly pekne vyrysovane, ale hlavne mi ide o to brucho-stavka :) ... nechcem to len kvoli stavke, hlavne kvoli sebe..ale to brucho hlavne kvoli stavke...da sa to vobec? a co mam pre to urobit? a chcem cvicit doma..zabudla som podotknut..pomoze mi niekto? dufam, ze to nie je stratene..
a dakujem za kazdu rozumnu radu a prispevok :)

------------------------------
Zaujímavé články na tému www.zdravie.sk

rachab

no, sladke vody nie je dobre pit. Ja som tiez niekedy len sladke pila, ale ked som zacala z mineralkami, tak som si zvykla ze uz mi sladke nechutia. Nieco na tom bude ze ak prestaneme so sladkym, tak nas aj prejde chut:) Keby to platilo aj na cokoladu:) Ani bylinkove caje Ti nechutia? alebo ovocne bez cukru?

metabolicka

no ale potom neviem s cim mam jest ten tvaroh lebo len tak mi nechuti. len ma velmi stve ze mne nechutia ciste vody,a kebyze mam pit len to tak radsej nepijem vobec,ja pijem vkise len sladene mineralky (bonaqa a tak)je to velmi zle?

rachab

metabolicka, ten vanilkovy cukor na vecer, to by som uz nepridavala:) Inak mam tak ako Ty: 170/72 kil. Ciel je ale 60kil.

blackjack88

CHUDNUTIE BEZ DIÉT A HLADOVANIA !!!
100% PRÍRODNÉ PRODUKTY S DLHOROČNÝMI 100% VÝSLEDKAMI
-odkaz odstránený-

metabolicka

Ahojte, mam precitanu celu tuto temu a chcela by som sa k vam pridat ak mozem :)...takze nieco o mne: mam 17 rokov , 172cm a 72kg :(...je pravda ze mam vela svalov kedze uz 8 rokov hrajem prof. hadzanu a mame trening kazdy den hodku a pol takze o pohyb nebude problem ale aj tak si myslim ze som hrozne tucna a sama sebe sa hnusim (...takze zacinam takto,prosim povedzte mi ci to je dobre alebo zmenit to takze: ranajky: 2 polky celozrneho chlebika z tvrdym syrom a cajik, olovrant 1 jablko 1 banan a jogurt (tuk max 3% tie niykotucnejsie mi moc nechutia :/) obed striedam bud: polievocka alebo tuniak s celozrnym chlebikom (aspon 2 platky lebo tuniaka zboznujem :P) alebo salat(redkovka,cibulka a vajicko) alebo ked tak menej casto nejake cestovinky, potom pred treningom mrkvu kalerab alebo zas jogurt a potom po trening (t.j. o 19:30) uz len tvaroh s trocha vanil. cukru....moze byt? moj ciel je aspon 65 kg :((

blackjack88

CHUDNUTIE BEZ DIÉT A HLADOVANIA !!!
100% PRÍRODNÉ PRODUKTY S DLHOROČNÝMI 100% VÝSLEDKAMI
-odkaz odstránený-
treba vyplniť dotazník a v priebehu dňa sa vám ozvem

adrika2

Ajojte
Tiez by som chcela schudnut ale nechcem nejake drasticke diety z dovodu toho ,ze by som sa bala jojo efektu.
mam 75 kil a chcela by som mat aspon tych 65.nevie mi niekto poradit ako nato aby to nebolo take drasticke?

tehla

ja som nemyslela produkt, ale cvicenia.. pretoze niektori cvicia nespravne - same brusaky cely den.. a to nie je spravne, pretoze si tie konkretne svaly si mozno posilnis, ale po case si zvyknu a brusaky uz nebudu mat ucinok.. a take sikme brusne svaly nimi neposilnujes vobec.. a tie sacharidove vlny som myslela na minimalizovanie tuku - je to dieta kde cyklujes mnozstvo sacharidov.. daj si do googlu sacharidove vlny a kopu clankov tam najdes :)

puma127

ahoj tehla:ako sa vola ten produkt na vyrysovanie kocky?ja mam uz nejake crty ale obalene tukom mam svaly ...kolko stoji asi ten produkt a ma aj nejake vedlajsie ucinky?nepriberiem z neho?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chcem tehlicky a schudnut.....ako? - Fórum - ZDRAVIE.sk