Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chcem tehlicky a schudnut.....ako?

Príspevok v téme: chcem tehlicky a schudnut.....ako?
cloe007

caute :)
na zaciatok moje parametre-165cm vysoka, 60kg tazka, 17r stara =)
miery:
prsia-91cm, pod nimi-73cm; pas-73cm, miesto tesne pod pupkom(asi bedra-93cm; zadok-103cm; stehno-64cm
takze nazov temy vystihuje moje ciele..chcela by som za tri mesiace schudnut 10kg a mat na bruchu tehlicky...alebo aspon mensiu korytnacku...ale nechcem ho mat siroke..taky pekny stihly pas s korytnackou...vlastne chcem mat vsetky svaly pekne vyrysovane, ale hlavne mi ide o to brucho-stavka :) ... nechcem to len kvoli stavke, hlavne kvoli sebe..ale to brucho hlavne kvoli stavke...da sa to vobec? a co mam pre to urobit? a chcem cvicit doma..zabudla som podotknut..pomoze mi niekto? dufam, ze to nie je stratene..
a dakujem za kazdu rozumnu radu a prispevok :)

------------------------------
Zaujímavé články na tému www.zdravie.sk

miro.83

matej1101:
Sice si chcel pocut odpoved od tehli ale na tvoju otazku sa neda odpovedat zalezi kolko mas percentu tuku v tele, aky mas metabolizmus, ako budes dodrzovat tu dietu, cvicit ci robit aerobku.

modroocka

ahojte je tu niekdo kto by mi pomohol do marca vyrysovat krasne tehlicky?prosim...nemam cas studovat tuto temu od zaciatku tak prosim surne o radu....vopred dakujem..

tehla

matej
ak posilnujes iba brucho, nedosiahnes tym zelany vysledok. skus si prestudovat www.iwantsixpackabs.com a uvidis, ako tam posilnuju na vytvorenie kociek.. a este nieco.. mozno tie svaliky aj mas, ale mas ich obalene tukom.. takze treba tam nahodit nejake 1-2 mesacne sacharidove vlnky, na minimalizovanie tuku, a uvidis, ze sa ti objavia :)
vela stastia

matej1101

AHOJTE chcel by som sa tu niejake odbornika na tehličky opitať cvičim pavidelne brucho a ešte sa mi neukazuje jak to je možne žeby som zle cvičil dakujem za radu

jumper

awojte seci prosim o radu ... mam 12 rokov. strasne cem tehlicky prosim Vas o radu brucho mam celkom ploche ked napnem tvrde ale tehlicky nemam a na spodu brucha mam mensiu vrstvu tuku . Cez den robim 50 brusakov sposobom nohy zaprem o sedacku a dviham sa , je to malo tolko brusakov ??? a este chodim na bicykli denne okolo 10 km .Co mam spravit aby som mal tehlicky ?? dakujem za odpovede !

lenula

Čauko-bauko :)
Mirino, dík za radu, pokúsim sa ňou riadiť :)
Nathalia, servuskaj :)
Viem, že som to písala už milión krát, ale od dnes prestávam papať sladkosti, ktorých som v poslednom čase jedla viac ako dosť. Na obed mám 2rajčinky,2uhorky, celozrnný rožok a šunku, čiže to by mohlo byť o.k. Viem, že by sa malo jesť aspoň 5x za deň, no ja by som skúsila iba okolo 3krát, nech sa mi trošku stiahne môj rozožratý žalúdok a potom to skúsim upravovať lepšie. A samozrejme cvičenie, to je hlavné :)Čo ty na to? Môže byť?

miro.83

Zaklad k spravnemu postupu k tehlickam na bruchu je posilovat brusne svalstvo a zaroven drzat napriklad sacharidove vlny ale znizte obsah sacharidov a tukov v strave a vysledky budu co by dub.

nathalia123

ahoj lenula, s tym domcekom vam uplne zavidim, my sa mame este len pustat do prerabky bytiku, ale stale neviem kedy to bude a ci vlastne este tento rok.:-/ ale byvat sa tam da, mame sa radi a to je hlavne..:-) ja som v poslednej dobe zacala papat viac, nez by som chcela, zatial sa to na mne este neprejavilo, len s tym budem musiet razne seknut, lebo dokedy..? velmi by ma zaujimalo, co je s cloe, ci maka jak drak, ai co vlastne.. tak sa zatial drzkaj aspon ty a niekedy sa ozvi. pa:-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chcem tehlicky a schudnut.....ako? - Fórum - ZDRAVIE.sk