Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chcem tehlicky a schudnut.....ako?

Príspevok v téme: chcem tehlicky a schudnut.....ako?
cloe007

caute :)
na zaciatok moje parametre-165cm vysoka, 60kg tazka, 17r stara =)
miery:
prsia-91cm, pod nimi-73cm; pas-73cm, miesto tesne pod pupkom(asi bedra-93cm; zadok-103cm; stehno-64cm
takze nazov temy vystihuje moje ciele..chcela by som za tri mesiace schudnut 10kg a mat na bruchu tehlicky...alebo aspon mensiu korytnacku...ale nechcem ho mat siroke..taky pekny stihly pas s korytnackou...vlastne chcem mat vsetky svaly pekne vyrysovane, ale hlavne mi ide o to brucho-stavka :) ... nechcem to len kvoli stavke, hlavne kvoli sebe..ale to brucho hlavne kvoli stavke...da sa to vobec? a co mam pre to urobit? a chcem cvicit doma..zabudla som podotknut..pomoze mi niekto? dufam, ze to nie je stratene..
a dakujem za kazdu rozumnu radu a prispevok :)

------------------------------
Zaujímavé články na tému www.zdravie.sk

lenula

nazdárek cloe...
no, ja som si dnes dala taký oddychovací deň z jednej diéty. na raňajky čaj, obed 2 vajcia na tvrdo k tomu zelenina a celozrn.rožok a na večeru si plánujem urobiť nejaké kuracie mäso a k nemu zeleninový šalát. tak zajtra môžme ísť na to, čo budeme papkať?

chloe007

no to ti poviem, ze je to otravne.. najma ked prsi.. minuly tyzden som skoro umrela.. chapes.. co s nou budes robit doma :) ale dnes mi to ubehlo ani neviem ako..
ja by som zacala aj zajtra :) ja mam moore casu na pripravu jedla a tak, takze je to na tebe ;)

lenula

Ahoj cloe: musí to byť zlaté mať takú malú segru, a občas aj dosť otravné, hm? ale aspoň máš pohyb a všetko...to je fain. Tak od kade začneme? Máš nejaký návrh?

chloe007

zdravim ta lenula :)
tak ja som dnes nezacala, som si povedala, ze pockam na teba.. takze mozme kedy len chces :)
to kilko hore... nevadi, zhodime hned :)
dnes som sa chcela opalovat, ale nepojde to, pretoze mam na starosti svoju malu dvojrocnu sestricku.. teraz sme sa vratili z hodinovej prechadzky.. predtym sme boli este jednu hodinu.. takze aspon o pohyb mam postarane :) a zaspinkala, tak mam cas porobit doma poriadky.. fuu ale teplo je dnes kraaasne :) vecer, ak sa nestrhne burka, pojdem na korcule alebo otestovat novy bike :P
krasny den zelam :)

klaska

podla najnovsich vyskumov, ktore vypracovali dvaja vedci je nezdrave pit 2-3 litre vody denne pre cloveka ktory sa nenachadza a nepracuje na slnku a pre cloveka ktory nemaka hodiny cvicenim.Normalny clovek by mal vypit max 1,5 litra vody denne pretoze telo vyluci za den liter a pol mocu... dalej zistili ze zvyseny prijem vody nepomaha vyplavovat z tela jedovate latky naopak ich filtracnu funkciu moze zvyseny prijem vody zhorsit.voda napomaha ani pri chudnuti.Najidealnejsi je vodu pit iba ked sme smadny

lenula

Aj my sme mali krásne, nejaké 2 dni bolo zamračené, inak o.k. Opálená som dosť, aj keď to mohlo byť lepšie...To more bolo neskutočne krásne...som rada,že som na chvílu vypadla z tohoto stereotypu...

nathalia123

My sme nakoniec skoncili az v Ciernej Hore, boli sme totiz na autach, povodne bolo v plane to Chorvatsko, ale nejako sme sa zaviezli az dole..:-) Pocasie bolo uplne uzasne, az som sa cudovala co mi to z domu vypisuju za smsky, ze povodne a tak...:-D tak ani oblacik. Vy ste mali pekne?A ty si bola kde v Chorvatsku?

lenula

Presne to isté som vravela aj ja včera, keď sme dorazili :) Tu váhu mi ani nespomínaj, mám o 1kg viac, ale to je ešte asi v pohode. Natali a kde si vlastne bola na dovolenke? aké ste mali počasie?

nathalia123

Ahooojte:-) vcera som sa vratila, ale uz som nevladala nic, tak som len isla spat, cesta bola hrozne dlha.. som zvedava ako to bude vyzerat ked sa postavim na vahu.:-D dnes uz aj ja zarezavam v praci, tak zatial posielam obrovitansky pozdrav a asi sme s lenkou doniesli pekne pocasie...:-) :-) :-)

lenula

Čaute babule...
takže už naplno makám v práci. Na dovolenke bolo fantasticky a to krásne more..bude mi chýbať. Natali, tak ako užila si si to?
Cloe, samoška ,že máš na mna čakať. máme predca dohodu nie?
:) cmuk

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chcem tehlicky a schudnut.....ako? - Fórum - ZDRAVIE.sk