Kupa prvej podprsenky...

blondula

ja odporucam H&M.tam si mozes zobrat aj 3-4 kusy,v klude odskusas.v obchodoch je to take,ze hned predavacka otravuje,pyta sa a kedze ti je to "trapne" radsej v nejakom velkom obchode a rychlo do kabinky :DDD

annniee

katka1020,
čo si už mala?? podprsenku??? :D:D:D:D:D prosím ťa pozri si radšej trochu pravopis, lebo sa to ani čítať nedá ;)

misel123456

chcem sa spytat odkial mate prvu podprsenku pod prsiami mam 64cm a cez mam
73cm acka este nemam skor to su aacka ale taku podprsenku neviem nikde zohnat a tie elasticke sportove nemam velmi v laske tak ma stlacaju a robia zo mna dosku..nechcem neaku zazracnu podprdu co by zo mna urobila neake acko ale aspon neaku chcem ...mimochodom uz kazdy z nasej triedu juma hoc nie vsetku maju prsia chodim do osmej triedy takze nemat podprdu je aj trosku hanba.

lenca45

Ja mam male prsia - take A-cka skromne ...dobre podprsenky maju napr. v NewYorkeri. Cinak nie - kostice vyliezaju a cenovo vobec nezodpovedaju kvalite, fajn podprsenky maju aj v Tescu, H&M, ale aj v obchodoch so spodnym pradlom. Kde si hladala ty?

Vedka

Baby ved je*te na to....proste ste este male...mate 12-13-rokov a uz chcete neviem ake kozy...pockajte este chvilu oni narastu....pozerajte aj na ine baby a uvidite ze ste na tom rovnako a ze aj ony maju ten isty problem...ved nie ste jedine je milion dievcat co prsia nemaju a za rok-dva budu mat balony 8-)

adusha

mišel ved sa neboj a kup si ju aj sama. nie je to nic za co by si sa mala hanbit.. aj ja som si kupila prvu podprsenku sama a mamy som sa nepytala. ved ked sama vies ze by si ju uz potrebovala nosit tak zajdi do obchodu a kup si :)

mišel

ahojte. mám 13 rokov a prsia nie tie najväcsie. v skole ju uz kazdy nosí no ja nie. doma mám ale len take obycajne.nosi sa mi to velmi zle. vysmievaju sa mi ze este nenosím podprsenku. uz som sa neraz chystala za maminou ale stale ked som zacala odbocila som od temy alebo som radsej odisla.mamina mi stale hovori ze mi uz rastu prsia ale na nejakepodozrive veci nereaguje.uz som si povedala dost!zaloztila som email vsetkopremojedieta stoho som poslala email mojej mamine a napísala som jej aby uz necakala a kupila svojej dcere podprsenku.poslala som jej to aj 2 krat alenic. som zufala. sama si ju nemozem kupit pretoze nasej obci ma kazdy pozná.ten najlepsi obchod kde su same najlepsie veci vlastny moja babka. ostatne su same cinske.
poradte mi prosím vas. blizi sa leto a ja nenosím podprsenku lebo nemám kvalitne. kazdy vecer dufam ked mamina ide domov z roboti ze mi nieco take donesie.ale nic sa este stale neudialo. velmi pekne vas prosím.pomozte mi. napíste prosím na email M1CH4EL4.@azet.sk

Kaayi

Priznám sa, že som mala ten istý problém. Potrebovala som podprsenku a moja mama na žiadne náznaky nereagovala. Stále ma brala ako malé dievčatko a nemohla si dopustiť, že by som niečo také potrebovala. Raz sme boli v meste a vypadlo to zo mňa ako hnilá hruška. Mama bola nesmierne zaskočená. Tvárila sa akoby som jej povedala, že som niekoho zavraždila. Chvíľku bola ticho a šli sme ďalej. Potom sme zašli do obchodu s prádlom a kúpili sme hneď 2. Bola som rda, že som to mala za sebou. Dokonca v ten deň sme boli rovno kúpiť aj antiperspirant a všetko bolo za mnou.

tpch

Mozno bude mama spociatku trochu zaskocena, pretoze ma stale pocit, ze si jej male dievcatko a na take veci mas este cas. Tak potom chodte na zmrzku, urobte si spolu babsky den-kupite podprsenku a uzijete si spolu troska. To prinasa do vztahu trosku viac dovernosti.

vevericka

ked nie mamina, tak mas urcite nejaku naj kamosku, spravte si vyletik a doma povies, uz len ze si si kupila..treba vsak, ale skusat..overit podla merania a skusat v ktorej sa citis naj, ci nic nepreteka alebo neodstava, netlaci, netaha, aby si nemala zapinanie vzadu az na krku pripadne, aby sa ti nehybala..uplne naj je pri skusani zdvyhnut obe ruky, ci ti zo spodu nieco neuteka, podrpsenka musi pekne sediet a dobre drzat a podobierat prsia