Kupa prvej podprsenky...

podprda

ked take male vyrabaju tak ich ktosi potom musi kupit takze sa neboj keby si bola sama tak to nevyrabaju.vsak to neni hanba tak si to cislo fpohode vypytaj. ja mam tiez tie malinke cisla Acka alebo Bcka podla strihu a mne osobne to vobec nevadi som so sebou spokojna.ty mas este malo rokov takze sa ti to este urcite upravi a keby nie tak si tym nenechaj skazit zivot

weary

a hej..pozerala som teraz na nete aj tu kleopatru a maju aj take male cislo...aj niektore vyzera tak ze by mi boli MOZNO dobre aj ked stale mam pocit ze trocha velke...ale mozno nie...boze keby take aj v obchodoch mali...
efe: ked nejaku kupim urcite sa ozem...ako si sa zmierila s takouto velkostou prs?..a nebudu sa na mna predavacky cudne pozerat ked sa spytam na taku malu velkost ako je 70-75 A?..boze uz to vidim ze mi aj to bude velke...ach jaj keby som nieco nasla:(

weary

no..ja dnes idem zas po skole pozriet obchody...boze som zufalaa...vsade sa budem pytat na najmensie velkosti podprseniek ake maju...a uz to vidim..vsetky mi budu velke...:(

efe

28. Nemyslím kupovať aspoň pozrieť. Mne najlepšie sedí podprsenka od poľského výrobcu Kleopatra. Na nete sa neviem dopátrať kto ju predáva, bo v obchode kde som ju kupovala ju už nedostať. Tak ľutujem, že som si nekúpila aspoň 5 do zásoby.

weary

efe a kolko mas ty rokov?...no a cez net ja nemozem moc nakupovat ja radsej osobne...boze bodaj by som nieco nasla...:(

efe

Máš rovnaký obvod ako ja. Svätá pravda, také malé podprdy sa nedajú skoro nikde zohnať. Aj predavačky vravia, že baby s malými prsiami majú väčší problém kúpiť podprdu ako s veľkými.Ja mám 70A a niektoré ačka sú mi aj veľké. Záleží od strihu a od výrobcu. Skús podprdu od sassamode-maximizer. Aspoň vyskúšaj. Alebo aj výrobca Admiral šije pekné aj dobre sediace. Skús mrknúť na nete.

lubica12311

ahoj moja ja ti poradim :) mam 14 a prvu taku naozajsnu podprsenku som bola kupit nedavno asi pred mesiacom alebo dvoma...najprv zisti svoju velkost a tak vyhladavaj :) mozno taku akurat nemaju vylozenu skus predavacke najlepsie v neakom obchode so spodnym pradlom pvoedat presne velkost:) tvoja velkost je podla zadanych rozmerov je priblizne 70-75B:) taku maju u nas v obchodoch vsade...podla ratanie ako sa zverejnuje v casopisoch a tak mam 80B ale 75 mi uplne sadne:) smelo do toho a vela stastia

weary

no som z okolia pezinka a modry...ja mam uplny strach ze ziadnu nenajdem...a v lete musim nieco mat...ach boze...jedna bola aj taka mala vystuzena trocha...ale ked som si ju vyskusala bola mi velka...ale netusim ako to bolo znacene bolo na nej len 75...a to by mi sedelo ak je to obvod pod prsiami...len keby to malo este trocha mensie kosiky:(..je mi do placu...viem ze sa to zda uplne malicherne ale..

podprda

no ja som mala take problemy davnejsie asi tak pred 5 rokmi ked som hladala vystuzenu podprsenku malej velkosti ale teraz si myslim ze na vyber je vela a neverim ze niekde take nemaju praveze si myslim ze je lahsie terazn kupit mensiu ako vacsiu, hladaj este a urcite niekde natrafis ak si z mensieho mesta alebo tak tak skus zacestovat do vacsieho mesta