zacinam stracat nadej....

Príspevok v téme: zacinam stracat nadej....
wolff

s priatelkou sme spolu rok.No v polsednom case to uz akosi neklape.2 tyzdne sa ideme laskou priam ziest no potom sa pohadame a kvoli uplne hluposti ze mi je z toho az zle.Z doslova nicoho spravime taku hadku ze najradsej by sme sa obaja prefackali.Po 3-4 dnoch sa to upokoji a je to zase krasne.Vzdy si povieme ze uz sa nepohadame no vzdy to pride.Je to nejake len obdobie alebo ten vztah pada ku koncu?Je moznost nejako to zachranit?Prosim poradte.Dakujem

moniqa87

myslim, ze nadej rozhodne stracat nemusis, hadky su v kazdom vztahu, ja som s priatelom dva aj tristvrte roka, a aj my sa hadame hlavne kvoli mnalickostiam, ono to tak proste uz chodi a hlavne je, ze si to potom dokazete vysvetlit... horsie by bolo keby ste sa hadali kvoli dost podstatnym veciam, to by uz bolo na rozchod, mysli pozitivne a davaj jej najavo ako ju lubis, neboj sa toho, vztahy nie su vzdy len ruzove... a prave krizy robia vztah pevnejsim... nestracaj nadej...

wolff

moze to byt tak ako som napisal?
myslite ze mam naozaj skusit zo seba dat maximum aby bola stastna aj ked tym padom je moznost ze casom si bude mysiet ze si somnou moze robit co chce ale nemusi sa to stat?

wolff

no lenze hadat sa nieje bohvie ake.A najme ked su tie hadky z malickosti.Uz sme nieco povedali aj o rozchode ale to v tom najvacsom hneve.Obaja sme to vsak potom olutovali.
kkme a myslis ze to pomoze? ked ona bude na mna nastvana a ja jej budem hovorit ako velmi ju lubim?Ja si myslim ze v takto by sa to len zhorsilo preto ze bude dostavat pocit ze aj ked bude ku mne hruba bude to v pohode lebo ja som stale mily.Ja mam pocit ze takto by sa to len zhorsilo.

kkme

Vies podstatne je to že ju mas rad ty to je najdoležitejsie, maj ju rad uprimne a neocakavaj od nej nic..... vies vztahy nemaju nic spolocne s tým co z nich dostaneme a vsetko spolocne s tým co do nich vložime, a tak sa nestaraj o to co dostanes za svoju lasku ale zahrnaj ju laskou a svojim nadsenim a budes sa citit skvele ver mi a nebudete sa ani hadat!:)

bibb

wolff, tak to mate dobry zaklad :)ze ste sa zacali hadat az teraz..no asi ta prva faza prechadza, ked ste videli na sebe len to super, to je normalne a u kazdeho ine. zavisi ako sa s tym vysporiadate. hlavne to neznamena, ze uz sa mate menej radi,ved uvidis, ako sa s tym popasujete, nic nie je idealne.tak sa drzte a vazte si jeden druheho :)

wolff

aj ja som dost nekonfliktny vzdy dam za pravdu jej len ked ona sa na mna v podstate za nic nahneva tak to chyti aj mna.Vieme sa dohodnut na nejakom neutralnom rieseni len ide nam to tazko lebo sme sa skoro 7 mesiacou absolutne nehadali,ani sa na seba nenahnevali uplne nic nebolo a az teraz takze v tomto sme akoby neskuseny.

sedmikraska

mne by na mojom stacilo, keby si vedel predstavit ako by to bolo naopak, keby on bol v mojej situacii a ja v jeho. Stacil by mi taky jeden tyzden a bolo by po probleme, no to vsak nejde :(

bibb

My sme s frajerom spolu 6,5 roka a je to nieco podobne. Tiez aj bolo,aj ked on je absolutne nekonfliktny a hnevala som sa vacsinou len ja. Dvakrat sme boli na rozchode, teraz sa snazime naplanovat si buducnost a az teraz to su poriadne hadky, ked rozmyslam, preco s nim vlastne som a ci naozaj s nim chcem ostat. Pointa je v tom, ze si to vieme vyrozpravat a najst kompromis. Vzdy. A to je asi to, preco sme stale spolu. Kazdy vztah sa ocitne v krize a prave tam sa ukaze, ci ti dvaja su schopni spolu existovat. Vela zdaru.