Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem ci ju milujem

Príspevok v téme: neviem ci ju milujem
jajcek

ako to zistim?Velmi mi chyba ked niesme spolu,ked som s nou nic ine pre mna neexistuje.Podla tvhto sudim ze ju lubim.Na druhej stratne ma velmi hneva obycajna vec co povie.Napriklad ze sa super zabavila s kamoskami a rozprava ako jej bolo dobre a mna to hrozne nahneva.Akoby som ziarlil.Ale da sa to aj na baby?Alebo ked zrusi stretnutie ma to tiez nastve ale ani neviem preco.Poradte co stym

martina25

Možno na ne žiarliš, lebo sa obávaš, že sa im venuje viac ako tebe. Ale musíš tiež pochopiť, že aj ona potrebuje trocha sa odreagovať, poklebetiť... a to so svojimi kamarátkami. 7 mesačný vzťah či je mladý? To veľmi záleži od jeho intenzity, ako často sa stretávate, ako sa poznáte... ja som sa vydala po ročnom vzťahu a vôbec to neľutujem. Lebo ten ročné chodenie bolo také intenzívne, aké niekto prežíva aj 5 rokov

jajcek

myslite ze 7 mesacny vztah je este mlady?a da sa ziarlit na jej kamaratky? a teda ked ano poradte ako sa s toho dostat lebo takto sa trapim ja a ublizujem aj jej.

jajka

to je preto ze ste spolu len tak kratko, ziarlis na kazdu sekundu co bola bez teba a bolo jej dobre, lebo ty sa citis bez nej tak strasne prazdno...neboj sa to prejde ked budete spolu dlhsie. Dufam :)

ewanescance21

EHM....trocha žiarlivosti je na mieste, to vztah len okoreni.......len ak je velka....tak s tym daco sprav....rozpravajte sa spolu.....bo ziarlivost je ako ohen - malo pomoze, vela znici........

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem ci ju milujem - Fórum - ZDRAVIE.sk