Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

intimco otazka :)

Príspevok v téme: intimco otazka :)
dais

Mam taku intimnu otazku... Ked sa s priatelom vela bozkavame, drazdime atd..., no predsa to urcite poznate :) ...Som normalna zena-vzrusi ma to. No a neviem, ci pritom nie som az velmi vlhka. Aka je asi norma? Baby mavate aj vy dost vlhke nohavicky? Nechcem aby mu to bolo neprijemne ked tam dole da ruku a bude to moc....neviem totiz ako su na tom ine baby a ako je to \"normalne\" ...diky

trelalalallala

Noo to ja mavam bezne, ze som vlhka mooc...niekedy to az cer rifle citit..fuu je to v pohode? Ozaj chlapom nevadi, ked je az FAKT MOC VLHKA ale tak az strasne mooooooooooooooooc?

kajka

ja som vlhka,skoro az mokra by sa dalo povedat:),ked sa s priatelom drazdime a jeho to nenormalne vraj na mne vzrusuje:),takze skor opacne,neboj sa,bude este aj pocteny,co jeho maznanie s tebou robi...:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

intimco otazka :) - Fórum - ZDRAVIE.sk