Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zuby...

mirka 23

Dávid, umývať si zuby nestačí, vážne treba používať aj medzizubné kefky, obyčajná kefka ti tieto priestory nevyčistí a preto máš pokazené zuby. Na používanie týchto kefiek sa opýtaj svojho zubára, ten ti vysvetlí, ako na to.

david897

tak asi to zaslo az tak daleko..ale umyvam si zuby kazdy den. rano aj vecer.a cez tie dierky uz prestrcim v pohode aj ihlu takze ja neviem no ze z coho to bolo.

agina

david je mozne, ze si to nechal zajst az tak daleko??? Ako to tam mas durch dve diery v jednom zube??? To je zaujimave.Zrejme ti to trosku vyvrta a potom zaplombuje bielou plombou.

mirka 23

No do tisícky by si sa mal zmestiť. A tie kazy máš z toho, že si zle (nedostatočne) umývaš zuby. Po umytí zubov je potrebné si vyčistiť aj medzizubné priestory medzizubnou kefkou. Divil by si sa koľko toho tam ešte ostane, a to ti spôsobuje kazy. A odporúčam aj kvalitné zubné pasty (najlepšiu skúsenosť mám s Elmex), a raz do týždňa zubný gél. Ale toto všetko ti má povedať tvoj zubár, resp. hygienička.

david897

a ked tam je kaz... tak to tomu nebude branit ?..a kolko to asi tak stoji ?potreboval by som to vediet...mam tam dve dierky.na jednej strane a aj na druhej strane zuba.. potreboval by som vediet dakujem ..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zuby... - Fórum - ZDRAVIE.sk