Moze sa do mna spravit ked beriem antiku?

miauuu

lenka1522
tak to potom berieš naozaj zbytočne :) ked ma pred tým blok tak to vysad, neber zbytočne hormóny ked nemusíš

lenka1522

aj ja mam ten isty problem,len z inej strany..priatel sa do mna nechce urobit a to uzivam HAK uz skoro 4 roky..ma z toho ocividne panicky strach.viem,ze to nie je normalne,no neviem ako mu to mam vysvetlit,neda si povedat,lezie mi tym na nervy,na co potom clovek za to vyhadzuje take peniaze?...nechapem ho..vysadim to asi a kaslem na to,moze si zase davat gumu..ak nemam mat sex so vsetkym,co k tomu patri,potom ho radsej mat nebudem..

zaujimavaotazka

to mal byt maly vtip... vies.. kazdy tu toci to iste dokola a pritom si to oze dat vyhladat v temach a natrafi na 15 az dvadsat dalsi ch takychto tem...

hmm...

boze to kde na to chodite? na tie otazky? to akoze ta znizena imunita bude aj voci spermiam, nie? ... heh... "milacik, dneska ma boli hrdlo, dnes sa nemozes urobit do mna..." :)) ... vplyv moze mat jedine keby si zacala brat ANTIBIOTIKA

zaujimavaotazka

moze sa do mna spravit aj ked ma napr. boli hrdlo alebo sa citim resp. uz ,,na,, chorobu? je to znizena imunita a tym sa znizujee aj ucinnost? kto poradi?:)

angeles

mirkuska myslim ze kazda z nas sa boji takychto veci, ale ked berieme tu anti tak to berieme pre ochranu...treba dodrziavat to ako sa to ma brat a vsetko o.k. zahod strach a uzivaj si to naplno...pa

baška :)

...no tak ešte raz a lopatisticky:

mirkuska a aj všetky ostatné : pokiaľ užívate HAK:
-tú, ktorú vám predpísal lekár podľa testov
-nemáte problémy - prehánanie alebo vracanie
-neberiete nejaké iné lieky- napr.antibiotiká
-beriete ju pravidelne
-nevynechali ste dávku, tak SI TO UŽIVAJTE PLNÝMI DÚŠKAMI A NESTRESUJTE !!! Tiež som tomu zo začiatku neverila a nechápala som, ako ma môže jedna tabletka každý večer ochrániť, ale ... už verím, nestresujem sa a naplno si užívam to, prečo tie tabletky jem!
A tie prípady, kedy baby otehotneli aj napriek tomu, že užívali HAK, sú len vtedy, ak sa stane niečo z vyššie vymenovaného ... Tak veľa šťastia a kľúúúúúd :)

mirkuska

vieeem...len sa bojim :(...som uz velakrat citala,ze holka brala tabletky a aj tak otehotnela,ved aj tu to uz bolo spiminane..a ja naozaj nechcem otehotniet..proste sa vojim..tak ma teraz vsetci nezabite