Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cervene vlasy

Daduska13213

ahoj prekryje ti to nachvíľku =) ale stále budeš mať taký odlesk do červena =D ja práve bojujem s tým istým, ale dlho som sifarbila vlasy na červeno potom som si dala hnedú už je polroka odvtedy a z toho 4 krát som si farbila na hnedo a stále mám konce dočervena =D

sewie

petrova-peroxid rozhodne nie! mala by si vlasy oranzove! umyla by som to niekolko krat-aby ta farba trochu zisla dole a potom by som na to dala asi dalsiu hnedu-ale popolavu! ziadne rysave ani cervenkaste odtiene!ani naznak! a bacha aby si nevyvbrala moc tmavu-teda pokial nechces vlasy tmavohnede az cierne!

petrova

ahoj chela by som sa opýtať ...včera som si zafarbila vlasy na hnedo a chytilo mi hornú časť hlavy na červeno a vobec sa mi to nepáči mala by som si to zafarbit na hnedo ? alebo postačí hnedý šampón ? alebo najskor si dať peroxid ?

jankaaaaaaa

tiez sa mi to stava, cervena farba sa vymyva najrychlejsie zo vsetkych.. skus si dat zafarbit vlasy v kadernictve nejakou lepsou farbou

ksjflajsodjf

zdravim. prave chytam sok, lebo som si asi pred hodinou farbila vlasy na cervenu a ako pozeram vobec mi nechytilo :D mala som volakedy cierne vlasy, potom nasledovala peroxydova éra, vseliake zosvetlovace a dostala som sa ako tak na vyraznu cervenu. lenze, asi po mesiaci vzdy ked si zafarbim, mi ta farba jednoducho zmizne z vlasov. mam ich vzdy rysavo hnede. aj teraz som si zafarbila a skoro ziadny efekt. ja mam vlasy vadne alebo uz neviem ako si to vysvetlovat, lebo som skusala viac typov farieb. a stale rovnako, cca po 2 tyzdnoch uz na vlasoch nemam ani kusok cervenej farby.

jankaaaaaaa

didinka a ake znacky cervenych farieb pouzivas? ja si tiez farbim na cerveno, ale strasne rychlo sa mi to vymyva

didinka 1

leele. Ak máš teraz čiernu farbu vlasov, tak to ťažko dáš na červenú. Ak je tvoja pôvodná farba vlasov čierna, tak si ju asi budeš musieť najskôr zosvetliť. Ak si pôvodne napr.bruneta a čiernu máš farbu, tak počkaj kým ti to vyrastie alebo si to daj tiež nejako zosvetliť, ak ti farba nechytá. Ja mám červené vlasy už dosť dlho už som mala hádam každý odtieň červenej a som spokojná. Inak som mala pred červenou aj na čierno nafarbené vlasy, musela som počkať kým sa mi to viac menej poriadne zmyje a dosť aj vyrastie(pôvodne som bruneta). Ale nejaký veľký problém som nemala dať to na červenú, aj keď hneď to nebola taká pekná žiarivá červená

leele21

ahojte poradte odfarbila som si vlasy a xcem si dat cervenu ale ziaaadna cervena mi nexce chytit no ozaj nic ziadna xcem skusit este tmavsio cervenu garnier ale ak mi nechyti poradte aku viem ze uz nexcem ciernu to nie a skoro vsetky svetlejsie sa mi hned zmyju

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cervene vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk