Prehanadla

Detailista

pre pozri sa:
Kriste ako vies ze neschudne? Ocividne si to neskusala ze..? Dobre ma vytaca ked niekto povie ze, nerataj, ze schudnes s prehanadlami, len preto ze si to dotycny niekde precital a nema to odskusane na vlastnej kozi. S laxativami sa da schudnut a viem o tom svoje. Je sice blbost aby ste nejake velke zmeny cakali cez noc. To vas naozaj asi len odvodni a na vahe budete sice lahsi, ale len o tu vodu co s prepacenim vykakate :P. A ak chcete schudnut tak nerobte taku chybu ako ja lebo za ten cas co naozaj schudnete s laxativami, schudnete tak isto zdravou stravou a pohybom. Ostala som na tom svinstve zavisla a bohuzial asi skor mentalne, co je podla mna este horsie. Laxativami si mozete privodit vazne zdravotne problemy ako napriklad absolutne neidentifikovatelne veci v stolici, ktore podla mna vyzeraju ako kusky nejakeho organu. Ak ma niekto ponatia co to je mohol by to sem prosim napisat? Dakujem

lulu81

khika má pravdu! ja mám s nimi podobné skúsenosti. no poznala som babu, ktorú niekoľkoročné nadmerné užívanie preháňadiel stálo život. bola som s ňou tri mesiace v nemocnici a nakoniec jej povedali, že to svinstvo, čo má v sebe z nej už nik nedostane.

khika

ahojte BABY CHCELA BY SOM VAM POVEDAT O FENOLAXE A MNE...
brala som ho cca 5 6 mesiacov....bola som zufala..bola som ako na drogach(je to droga...si zavisla na tom bez toho to nejde...)
brala som zozaciatku 3 tabletky a postupne si moje telo na to zvyklo a skoncila som pri 20 tich tabletkach..bolo mi na grc ked som si iich do ust davala...
kazdy vecer som si dala...bola som uz na to tak zvyknuta ze som niekedy ani potrebu neurobila aj ked som si dala 20 tabletiek.....bolo mi strasne zle nespala som cele noci...bola som ako mrtvola...tak zle mi nebolo nikdy ako mi byvalo raz za mesiac alebo aj hocikedy to prislo na mna vnoci....na odpadnutie..sliny mi tiekli spotena nevedela som chodit..nic!telo mi nefungovalo...
pokusala som sa prestat....3 dni som si nedala..ale nedalo sa to..bola som nafuknuta nedalo sa mi vysrat...zufalost...
jedla som to preto lebo som sa prezierala a chcela som si udrzat svoju vahu...no teraz viem ze je to kktina...nesla som leakarke...
dostala som sa zrazu z toho..az dna na den!...nechapem doteraz ako sa to stalo...
teraz normane mam stolicu skoro kazdy den niekedy aj 3 krat za den :D
odvtedy som si dala fenolax asi 2 3 krat.....bala som sa ze si zase zvyknem nan...ale nezvykla...este je mje telo navyknute nan ze nezareaguje hned ked si dam aj 15 tabliet...az po vyse 13 14 hodinach mi zareaguje....a inak maju len 1 2 tabletky uz po 2 hodinach....
takze vam vravim ze je to svinstvo!
uz sa tam nechcme vratit, bolo to hrozne....
brala som chlorelu(prirodne tabletky na traviaci trakt, imunitu atd...)mozno aj to mi trochu pomohlo k prvej stolici bez fenolaxu.....

samantha

ahojte, neviem co robit. pol roka som na fenolaxe. predtym bysacodila rozne prehanadla. bola som hospitalizovana koli kolonoskopii a endoskopi, koli velkej zapche.
no nic nepomaha, iba fenola. musim si ho zbrat po kazdom jedle, a hlavne 3 vecer. potom mi je na odpadnutie. citim sa strasne, som unavena a velmi podrazdnea bez chuti zit.mam priatela a uz mu leziem na nervy, pretoze mam odpor k jedlu. posiela ma na psychiatriu. bojim sa , ze ho opustim koli tomu aby som mu nerobila starosti . ma niekto z vas taky problem ako ja????

takemale

ved asi na to tu antikoncepciu beriem nemyslis,prave na to aby ta strasna vec (potrat)nemusel byt,prepac ze som to tak skaredo napisala ale zlakla som sa

hmm...

takemale: no fuj, je mi z teba zleeee .. ako to mozes tak napisat? .. naco vobec tu antikoncepciu beries, hmm? .. sak keby nahodou... TAK POTRATY EXISTUJU, nie? .. dufam ze nemas viac ako 15, lebo spravanie mas asi na tolko...

takemale

pozri sa: nejaka si strasne mudra,ja som to zobrala prvya aj posledny krat lebo som proste nemohla uz inak,a potraty existuju,nemyslis?

pozri sa :

samozrejme, ze to na antiku vadi.A nerataj s tym, ze po nich schudnes, iba budes dehydratovana, poskodis si cinnost criev a potom uvidis krasny jojo efekt..a mozno aj graviditu. Tak hor sa do toho a o par mesiacov sa pochval, ci to bude dievcatko alebo chlapcek. Vela stastia v tvojom hazarde