moj " vztah " neviem ci vydrzi :(

Príspevok v téme: moj " vztah " neviem ci vydrzi :(
krejzygrl

je ti divne .. nasla som chalana s ktorym sa poznam tyzden ale tak fajn som si este s nikym nerozumela tak sme sa dali dokopy.problem je vsak v tom ze teraz odisel na 4mesiace... ja neviem ci to vydrzi, stale spolu chodime ale aj tak... je to moc kratko ale strasne sa lubime.. :(.. co myslite ? ja sa bojim... inak neviete kolko ma vynde ked mu prezvonim do grecka z orange na t mobile?.. to je dufam zadarmooo...

majulka15

ja som zazila ze po tyzdni sme sa dali dokopy,tiez sa mi zdalo ze sme pre seba ako stvoreni a nepresli 2 tyzdne a uz sa so mnou rozisiel...to ani nepocitam za vztah

nellya

citim sa velmi ponizene, ked mi niekto povie, ze som mnou nechce chodit, napriek tomu ze ho nelubim, nelubim a nechcem s nim chodit, napriek tomu som z toho smutna a citim sa hrozne ponizene.

krejzygrl

no tak dufam ze to vydrzime lebo takeho fajn chalana ako je on som este nepoznala,.. my sa uplne doplname.. boze to som este nezazial to je super... mam pocit ze za ten tyzden co sme boli spolu som s nim prezila viac ak oza dva a pol roka s byvalim

aduliena

Tak to je pravda, že vzťah na diaľku chce pevné nervy a výdrž. Prežívam to isté a počítam dni, aby sme sa mohli opäť stretnúť. Uvidím, ako dlho to takto vydržím. Zatiaľ mi to stojí za to, aby som to vydržala... :o)

Swaygirl

takze tym som xcela povedat,ze ak to xcu obaja..tak dialka neni vobec prekazka..ale treba mat na to nervy a velmi silnu psychicku vydrz..

Swaygirl

ja mam v zahranici priatela a uz nam to drzi treti rok...sme spolu kedy len mozme..ale samozrejme ze su tam mierne mesacne vykyvy..prvy rok ked sme mali len 16 bolo to stretnutie znacne obmedzene..ale ten dalsi uz to bolo lepsie ...to sme boli spolu kazde tri mesiace..ale teraz mam vela skoly tak sa uvidime az v lete po vyse polroku..je pravda ze ked sme boli mladsi brali sme to volnejsie..proste boli sme spolu ale neboli tam zakazy..sk sme predsa boli od seba daleko na dlhsiu dobu..ale teraz uz to jeden druhemu neprepacujeme..ja by som aj pristupila na ten volnejsi sposob..ale on nexce,lebo ziarli...

krejzygrl

asli...no to je zaujimave vyhoda je v otm ze moj chalan odchadza na 4mesiace a potom sa definitivne vrati... esteze ze tak... :) ale aj tak sa bojim.. joj jak ho lubim