Nechame si dietami znicit zivot?

Príspevok v téme: Nechame si dietami znicit zivot?
gurmanka

Je to zvlastne,ale cim dalej,tym viac mam pocit,ze diety ovladaju nas zivot..mam 162cm a 58kg.Drzala som 90-dnovku 3 tyzdne a schudla som 2kg.Po cele 3 tyzdne nebolo nic ine,len obmedzovanie,ale o tom dieta vlastne je,nie?Vcera som si dala chipsy a tortu,nie preto,ze by som bola hladna,ale jednoducho preto,lebo milujem tu chut.Mam rada zdrave veci,ovocie,zeleninu,nizkotucne syry a Floru,ale sem-tam jednoducho neodolam a dam si tortu,cipsy,barbecue prasiatko atd.Ja nejem preto,lebo som hladna,ale preto,lebo tie veci mam rada.Kolki z nas su tu taki?Kolki z nas sa aj napriek tomu trapia dietami?Nie je to zvlastne,ze si 'musime'odopierat to co mame radi?Dovolime dietam,aby ovladali nas zivot?Co vy na to?

gurmanka

Jezisi Kriste to naozaj? Este nikdy som nezvracala,mam dost po poriadnej party,ked to prezeniem s alkoholom a na druhy den mi ide roztrhnut zaludok..a oni to robia dobrovolne,to je zle..svet je naruby

mackousko2

Ja si neviem predstavit, ze by som za den zledol 2 rajciny plus nejaku tu polievku asi by mi zaludok isiel rychlo do strajku. Bol som chvilku na anorektickom blogu len pre zaujimavost, ale mal som dost najme tych rad.Jedna chcela radu ze: Prosim vas zjedla som v chladnicke vsetko co dala ako to mam dostat zo seba von nedari sa mi to. A ako odpoved dostala ze zjec cistu sol a poskakaj si chvilu to pomoze.

gurmanka

Prave som zistila,ze mam 2 temy tie iste jajaj ako sa to stalo :) No mackousko mas pravdu,ak je clovek obezny,dieta je na mieste,lebo je to kvoli zdraviu.Ale co vsetki tie mlade dievcata ktore nemaju ani deko nadvahy a trpia dietami,anorexiou,bulimiou..co ich zenie?A co mi ostatni,sede mysky,sivy priemer,trocha pri sebe..Preco to robime?Kvoli praci?Kvoli tomu aby sme sa podobali na modelky?Kvoli tomu ze chalani po nas pojdu na diskoteke?(u zien)..zda sa mi to byt privelky tlak..tlak okolia a spolocnosti...

mackousko2

mirka283: Kazdy neni obdareny takou genetikou. Keby som si ja povedal ,ze ked mi neco chuti preco si to nedopriat tak by som mal obezitu a takmer otvorenu branu k truhle.

lalia123

No dieta je pre ludi s nadvahou a obezitou.Zdrave stravovanie je pre ludi co su v norme.Dieta by nemala cloveka nicit,sle priniest mu oslobodenie od nadbytocneho tuku a s tym aj lepsi zdravotny stav.Tak dieta ako pomoc.....Tiez drzim 90dnovku,ale mam nadvahu ...tak si to trapenie zasluzim:)

iks

no konecne nejaka normalna tema medzi tymi "mam 175 cm a 50 kg potrebujem schudnut" :D ja mam 165 cm a neviem presne nieco cez 50 kg a citim sa vyborne s postavou som spokojna aj moj priatel ten asi este viac a papam strasne rada a vsetko clovek by sa nemal obmedzovat sice nie prezieranie tiez by som nechcela mat nadvahu ale tak treba si zasportovat aj sa napapat, jedlo si uzivam

mirka283

netreba si v živote nič odopierať a keď nám niečo chutí tak nechápem prečo by sme si to nemohli dať. ja stále jem čo mi chutí a nedržím žiadnu diétu, a keby som náhodou pribrala tak si pôjdem radšej zacvičiť ako držať diétu.