Zilky a ciarky po prsiach, Co to znamena?, nejake cviky

poliewoocka

Moze ist o invertovane, resp. vpacene bradavky. Mala by si ist s tym za odbornikom, lebo ti to moze v buducnosti znemoznit kojenie. Da sa to operovat.

dida666

Poliewoocka
popozeram sa v lekarni.skusim pozriet na svetle.lenze je tu este jeden problem,ze obcas akoby sa mi skryli bradavky...Mam to od narodenia,cize pojde asi o nejaku vrodenu vadu nie?

poliewoocka

Koza na prsiach je ovela jemnejsia.To ci su to presvitajuce zilky a ci strie sa na pohlad rozoznat da. Staci si zastat k nejakemu ostrejsiemu svetlu a pozriet sa na pokozku pod istym uhlom. Ak bude hladka, su to zilky, ale ak budes vidiet hoci aj jemne narusenu strukturu povrchu ide o strie. Dobry krem je elastiQ, stoji okolo 300 sk. Hladaj hlavne tie, co obsahuju kyselinu hylauronovu. A-masiruj,masiruj,masiruj...

martina25

Ja si myslím, že ten Dermacol Enya je dobrá značka. Pri striach je veľmi dôležité, ak každý deň krémuješ telo. A teraz, keď ti dospievaš, tak je to nutné.Aj keď náhodou, že nemáš strie, tak tým krémovaním zabraníš ich vzniku.

martina25

Tu neide o to či si tehotná. Ja som ti iba dala príklad z mojej vlastnej skúsenoti. Koža sa ti naťahuje nielen pri tehotenstve, ale aj pri dospievaní a aj vtedy, keď priberáš.

megi 69

ja si myslim,ze to nie su strie,aj ja mam viditelne modré žilky po prsiach-neviem od čoho.Ak budem vediet ozvem sa.

martina25

Prípravky od značky Dermacol Enya majú rôzne krémy proti striam, na spevnenie... a ich ceny sú prístupne (pohybujú sa okolo 200 Sk). Ale na trhu je veľké množstvo, takže kľudne sa aj o iných informuj

dida666

Noo lenze ja nie som tehotna:))(nastastie):D....no fajn,tak tolko mat budem pretoze mama mi to urcite nekupi:-)....Tak pojdem kuk do lekarne..

martina25

Podľa toho akú, kde máš pokožku. Mne počas tehotenstva sa zrobili strie iba na prsiach, nikde inde. Ceny sú rôzne a aj výrobcovia. Ale kúpiš aj za 200 Sk. Takže nič strašne. Najlepšie je ísť sa informovať do lekárne, tam ti dajú aj vzorky na vyskúšanie.