Chudnutie a chlorela

Príspevok v téme: Chudnutie a chlorela
xoxo

Konecne som objavila pripravok, ktory zarucene funguje. Skusala som vsetky mozne tabletky na chudnutie, rozne diety, cvicenia,aj ked sa nejake ucinky dostavili vzdy boli len kratkodobe a vyzadovali si velku namahu ci neprijemne odriekanie si roznych jedal. Tento zazrak sa vola chlorela, je to sladkovodna riasa vo forme tabliet, je to 100% prirodny produkt, ma silne detoxikacne ucinky a obsahuje obrovske mnozstvo vitaminov, mineralov atd. S uzivanim zacala moja mamina, po dvoch mesiacoch jej uplne zmizla celulitida a napriek tomu ze schudnut nechcela, 3 kila odisli ako nic. Ja to beriem uz druhy mesiac a schudla som dve kila, bez toho aby som sa akokolvek obmedzovala, mam ovela viac energie a vyriesili sa mi nejake zdravotne tazkosti, tiez som zhnedla vdaka vysokemu obsahu prirodneho betakarotenu, mam ovela lepsiu plet, celulitida tiez ponmaly mizne, tak sa z toho velmi tesim a vrele doporucujem! v pripadne zaujmu mozem poslat o tom viac info cez mail. xoxo@azet.sk

eviku777

ja som 1 cely rok uzivala Chlorellu, ozaj pravidelne v odporucanych mnozstvach, pozitivum bolo ze mi asi zlepsila imunitu- cely ten rok som nebola chora, plus som nemala traviace problemy, ale co sa tyka vahy sice som z nej nepribrala ale nedokazala som za ten rok zhodit ani 1-2kg co som v tom case veľi chcela...

Samantha01

Pre mňa bola chlorela peklo.. Nikdy viac ?tak som hľadala iné a nasla som napríklad duo detox herbal lebo sa dobre užíva

David miarta

@karla1 tu o tom píšu www.polakova.sk

V podstate je to niečo ako potravina, ktorá ti môže pomôcť ale zase na druhej strane nemá zázračné účinky a nemôžeš od toho čakať hory-doly. Ak chceš schudnúť, sú určite aj lepšie spôsoby.

klarka 11

ahojte ja som začala brať chlorelu tiež už ju beriem 4 dni dúfam, že aj ja schudnem beriem tiež aj mladý jačmen máte niekto skúsenosti aj s ním??Ďakujem

ikke

RNG, ano, vazim nad 50 kg (58 pri vyske 168cm) a brala som maximalnu dennu davku. Nie som na to psychicky tak zle, aby som musela brat viac pre lepsi chudnuci vysledok. Mne islo o to, ze mi to zlepsilo krvny obraz. Okrem toho je Ph chlorelly 7, a to ma len materske mlieko. Nemyslim si, ze je to jedlo na prebudovanie tela, je to stravny suplement. V Koree ju jedia v podobe platkov, ale vzhladom na chut (ako keby ste jedli lisovanu travu) uprednostnujem tabletky. Komplimenty, ktore v okoli pocuvam, su, ze som sa zmenila, ako keby som odpuchla.

RNG

Vazite nad 50 kil, beriete par gramov chlorelly denne a chcete mat cele telo prebudovane z toho. Nezda sa vam, ze toho materialu treba viac?
Alebo ze to s takymi malymi davkami bude trvat mnoho mesiacov?
Chlorella a ine zelene su len jedla, materialy na prebudovanie tela, nie lieky. Takze ich treba hodne.

ikke

Chlorellu pouzivam uz rok a neschudla som nic. Zato sa mi zlepsili vysledky na krvi az tak, ze ked som prisla darovat krv, sestricka zhikla. Najprv som sa zlakla, ze co je zle (typicky slovenska reakcia), ale ona len neveriacky krutila hlavou, ze mam zelezo 9,4 (u muzov je priemer 8 a predtym som mala pod 6). Ano, ako tu pise jancecka, zlepsilo mi to metabolizmus a zapchu a hnacky uz nepoznam. Na kadejakych strankach o chlorelle tvrdia, ze vysledky sa dostavia po takych 3 mesiacoch. Mozno si schudla zato, ze viac pijes a tym padom menej jes.