Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MELIR-VLASY-PROSIM POMOC!-HELP ME!!-PROSIM!!!

Príspevok v téme: MELIR-VLASY-PROSIM POMOC!-HELP ME!!-PROSIM!!!
malinka-paulinka

prosim vas ja potrebujem poradit ...nikto mi newie poradit zatial...newiete ako sa mam zbawit meliru??? ja wiem vyrast alebo prefarbit...ale to aj nechcem vyrasta to a je to starsne skarede a farbit nechem lebo ja chem uz len svoju powodnu farbu vlaskow....ktora je taka hnedo rysava proste taka dost vzacna lebo este som ju v ziadnom obchode na krabicke nenasla...nemam uplne cervene vlasy....ani oranzowo hrdzave proste take zvlastne....a ja potrebujem ted melir dat fuuuuc??? ako to mam sprawit :( mamina mi uz nechce dowolit si farbit vlasky...a ja tiez uz chem swoju vclastnu farbu takze farbenim to nepojde :( ....PROSIIIIIIIIIM POMOOOOOC!!!!! PROSIM!! NEWIEM CO MAM ROBIT

melírka

najlepšie bude ak si dáš vlasy zafarbiť v kaderníctve. Farby z obchodu sú úplne odlišné ako sa prezentujú na krabičke. Nechaj si ich kúsok odrásť a ukáž kaderníčke, že práve toto chceš.Ale melír ti bude aj tak cez to presvitať.

minnie mys

Vsak si zafarbi iba tie melirovane pramienky nejakou podobnou akoje tvoja. Uvidis ze kontrast nebude velky a nebude ti vadit ked budu vyrastat...Treba len uhadnut pribliznu farbu...tych moze byt viacej, takze na nieco urcite natrafis. alebo sa spytaj kadernicky. zial o inej metode neviem, ale mozno ti niekto poradi.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MELIR-VLASY-PROSIM POMOC!-HELP ME!!-PROSIM!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk