Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mam ist k doktorovi?

marisssa

agina---ved to som aj ja pocula.
no mavala som to tak pred paaar rokmi, takmer pravidelne,potom nic a teraz to zas nejako zacina.
ta noha ma este boli,ale uz sa to da vydrzat..

marisssa

no ja neberiem ziadne vitaminy/mineraly a ani sama neviem, ci ich prijmam dost z potravy..este furt to boli..pockaaam

flower

ano, barbinka, krce v nohach mozu byt sposobene aj prilisnym zatazenim pri sporte, pri silnej fyzickej namahe. pomoct by mohlo natahovanie a cvicenie s nohami, taktiez nepodcenovat dostatocny prisun mineralov.

flower

svalove krce v lytkach vznikaju pri poruchach mineralnych latok na neuromuskularnom spojeni, najcastejsie po fyzickej namahe. nejedna sa o zavazne ochorenie. pockaj par dni, malo by to prejst same od seba, ak by to ani po urcitom case neprestalo a neodpuchlo, vyhladaj lekara. krcom celkovo najlepsie predideme pitim dostatocneho mnozstva mineralnych vod, uzivanim vitaminov s elektrolytmi, magneziovych a vapnikovych sumivych tabliet.

marisssa

ako stalo sa mi to v noci a vtedy ozaj nemam chut natahovat sa po posteli a to k tomu este zo spanku:-)
(inac,viem co robit)
no moja teta mi vravela, ze mam nedostatok calcia alebo magnezia..

mirka 23

S kŕčmi netreba chodiť k doktorovi, po pár dňoch by to malo prejsť. Máš zrejme preťažené lýtka. Ak ťa chytí kŕč, treba sval natiahnuť, takže prepnúť koleno a chodidlo dať do fajky (flex).

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mam ist k doktorovi? - Fórum - ZDRAVIE.sk