Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto je vam prednejsi?

Príspevok v téme: Kto je vam prednejsi?
ep

s priatelkou mame vztah 8 mesacny.No je to na dialku aj ked nie velku a okrem toho mame obaja malo casu na seba.Tak ja stym ani nemam problem pre mne je prednejsia ona ako kamarati.Ona vsak chce byt aj s kamoskami.Cize vtedy nemozeme byt spolu.Vzdy si musi vybrat bud snou budem ja alebo kamosky.Naraz sa to neda.My sme spolu asi tak 3-4 krat do tyzdna vacsinou niekedy aj viac.S kamoskami byva asi 2 krat do tyzdna ale nie viac niekedy aj 1 den iba.Je to v pohode ked niekedy si vyberia kamosky namiesto mna?

hfvnv

ANO JE TO V POHODE. myslim ze byt z niekym 3 krat do tyzdne je aj vela. Vztah sa ozivi ked jeden druhemu chybate. A vztah potrebuje istu slobodu a tu by ste si mali obaja davat. Ma kamosa ktory ma priatelku ktora zila v Ba a on zil v BB a stretavaju sa cca 1 za tyzden?????? a su v pohode a klape im to.

usiko

otazka neznie, kto je prednejsi...kazdy z vas ma dolezite miesto v jej zivote, zy aj kamosky...napadlo ta, ze ak sa stretava s kamoskami, je stastna a potom je mila aj k tebe? A napadlo ta uz niekedy, ze keby sa s nimi prestala schadzat, bola by nestastna, zla, mrzuta aj k tebe? Treba vytvarat take podmienky, aby sa k tebe vzdy rada vratila....a to znamena dat jej moznost stretavat sa s kamoskami, ak to chce a potrebuje...

haha

Ano si asi taky hlupy, ak ju budes obmedzovat co skoro o nu prides a sam sa viazat na jedneho cloveka neni veru rozumne.

lindus

Vieš čo 3,4x vidieť sa do tyždna je dosť fajn.Aj ja mam vzťah na diaľku a parkrat sa stalo že sme sa videli raz za tyždeň..Myslím si že treba aby bola s kamoškami,potrebuje citiť voľnosť a vykecať sa..Frajerovi nepovie to čo kamoške.Takže keď je ona s kamoškami,ty choď von so svojou partiou,kamaratmi...

ep

mna to ale dost stve.Ja bez vahania idem snou von a ked ona ide s kamoskami tak ja neivem stravam v nu doveru albo co.Som taky hlupy?

rada

ep je normalne ze chce byt aj s kamaratkami. Nemal by si ju obmedzovat a vobec nie, aby si jej zakazoval kamosky. Tym to len zhorsis. Nemozete byt len vy dvaja medzi styrmi stenami. A to ze sa stretavate 3-4 tyzdne je super. Takze sa vobec nad tym nezamyslaj a nehladaj problemy tam, kde este nie su.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto je vam prednejsi? - Fórum - ZDRAVIE.sk