ČERVENANIE SA - Velmi bolestný problém niektorých z nás

Príspevok v téme: ČERVENANIE SA - Velmi bolestný problém niektorých z nás
gregor5365

Červenanie každý pozná.Samozrejme len ten kto ním trpí,a vie o čo ide.Robme s tým niečo zistime ako sa to dá vyliečit .Pretoze červenajúci sa ludia sa nemôžu prejaviť ako chcú nemôžu proste nič sú odpisaní tým že vedia že by sa mohli strápniť aj keď sa o niečom bavia je to hrozné,keď človek nemôže žiť svoj život,a často nechápu ludí ktorý s týmto absolúe problém nemajú je to nepochopitelné prečo oni práve malo by sa stým niečo robiť.ĎAKUJEM za všetkých

pata171

ahojte ja tiez patrim medzi vas,tych ktoru sa cervenaju v situaciach ,ked maju nieco povedat.....nenasiel na to niekot nejaky liek???prosim napiste nejake cvicenia tipy....dakujem

lucia1

Eduard, na ake vysetrenie to ides?? budu ti robit nejake testy alebo co??...no a k tej rosacei, prvotne stadium je take, ze flaky na tvari nie su stale, ale robia sa zo stresu, z tepla, korenenych jedal atd atd...no a cievky nemusia byt este viditelne...az neskor zacnu praskat...takze vlastne to nie je rocasea ale prerosacea...

eduard

lenya: Rosacea sa da velmi lahko rozoznat od "prirodzeneho" cervenania tvare. Ak niekto trpi ochorenim ciev (rosacea), tak pri cervenani tvare su VIDITELNE drobne cievky na tvari a lieci sa to laserom.

eduard

len pre informaciu... cervenanie tvare nemusi byt vzdy len psychicky problem ! zalezi ako a kedy sa cervenanie prejavuje... mne sa napriklad tvar cervena stale aj ked som sam a nemam ziadny stres, su to navaly tlakov do obalsti tvare. na druhy tyzden som objednany na vysetrenie do nemocnice, tak uvidime.

lenya

tak myslim ze niektory z nas mozu trpier ROSACEOU, co je dermatologicky problem...nie je to len o psychike!!
pozrite sa sem:

www.eucerin.sk