FAJCENIE

mmmm123

mne sa prestat podarilo asi az moc jednoducho...za prve som si sama zacala smrdiet, mam dlhe vlasky a ked som hned na druhy den po umyti nemohla k nim privonat lebo smrdeli cigaretami, bolo mi zle...mno a do toho celeho som si nasla priatela, ktory je nefajciar a vydiet ten vyraz na jeho tvari ked sa chcel pritulit a zaborit nostek do mojej hrivy

ihla

V prvom rade si musis uvedomit ze ti to fajcenie skodi a ze chces prestat.Musis chiet lebo inac sa to neda.Musis sa naucit odmietnut kazdu cigaretu alebo aj potiahnutie z cigarety.Viem ze je to tazke ale ked vazne seriozne chces prestat fajcit a nezacat znova musis odmietnut.U mna to bolo prve dva tyzdne dost tazke, ale vydrzal som.A potom som uz na cigaretu ani nemal chut, proste ma to preslo. A dolezite ked chces prestat fajcit, musi to byt zo dna na den.Obmedzovanim to nedosiahnes.

nezadrdrdrzana

CO ste drbky? co davate takuto temu do sexuologie... bud by malo ist o oral ale isto by bola debilina davat sem kurenie

marisssa

mirka 23--- ved aj mne sa zda.vsade nas je:-))
a piseme si asi len my dve medzi sebou:-))
tak sa maj a pekny den

utopia

ja fajčím len príležitostne. Ked mi ho dá do pusy tak pofajčím,ked nedá tak nedá. Niesom tuhá fajčiarka a ked nemám koho pofajčiť,nechty si preto neobhrýzam.