Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otazka pre RNG

RNG

enja, mnoho znamych ludi to berie, vyskum tvrdi, ze sa to uklada do podkozneho vaziva aj do klboveho mazu a hmoty, nemam dovod sa nazdavat, ze to nie je pravda.

enja

RNG a myslis si ze hyaluronova kyselina sa dokaze "ulozit" do zamše (koze) ked ju uzivam oralne? Zevraj je to tazky proces.. Mimochodom ja som ju uzivala, kedze viem ze cez povrch koze nema sancu preniknut, podobne ako kolagen.. su to privelke molekuly.

LILIANKA

on z UK, ty z USA...vsetky mudre hlavy odisli, klasika, a potom sa divis ze tu sa len snazia zarobit? Snazia, aj tak im to tak nejde a potom vsetka mudrost odchadza zo SVK. Ja, ci som mala kasel, nadchu, alergiu na,nech by som mala hocico, moja doktorka mi dala vzdy bioparox a este nejake tablety, vzdy to iste. A potom vyliec sa. Dnes mam bolest hrdla, nadchu chronicku, po dvoch tyzdnoch ju mam teraz znova. A komu verit,ked "jeden ti odporuca orechy, druhy hovori ze sa z nich chudne a kompromis- jest v malej miere a vsetci maju pravdu". To bol ten lepsi pripad. Ako vysvetlis cloveku, ze to co sa doteraz pisalo neplati a doterajsia pravda je opakom. To nie je utok proti tebe, ja len ze medicina ma strasne bavi,ale je to jeden velky chaos, a pravdu si musis vybrat sam. Prosty clovek uz je zufaly z toho. A teraz ked som chora, bola som si po lieky (uz som dva mesiace u novej doktorky), predpisala mi dalacin a isla som do lekarne a stal sa zazrak...nezobrala len peniaze,ale povedala nielen kedy to mam jest (vacsina to len nacarbu na lieky), ale aj ci mam pit na to nieco kysle alebo ci mozem mlieko. Som nbola z toho normalne vyorana...aj moja mama. Na SVK sa to nestava casto.

RNG

lilianka, nepoznam damiana vobec, len z tohoto fora. Ja totiz pisem z USA, kde zijem uz 40 rokov.
A cenim si ho, hoci je netrpezlivy. Niekto musi robit nieco proti skandaloznej situacii v medicine, kde lekari su stavani na piedestal neomylnosti, predpisuju sa skodlive lieky a hladi sa viac na peniaze, ako na zdravie pacientov.
A udzba zdravia=predchadzanie chorobam sa vobec neadresuje. Lekari maju zaujem len o choroby.
Ale ked chces z niekym spolupracovat, neoval ho kladivom!
Tunajsie prislovie je ze "na med privabis viac much nez na ocot".
Moja mama vzdy hovorila(a ako mlady som to nechcel prijat) ze "casto nie co povies ale ako to povies prinesie vysledok".

LILIANKA

juj no pozor, ak to malo byt vsetko o damianovi,tak ja ho neodsudzujem, len mal by inak asi podavat veci, lebo to potom vyznieva ako ked sa mlady pubertiak buri...to hovorim o jeho znamej stranke, nie nazoroch tu. Tu ich podava celkom normalne,ako som citala jeho prispevky. Ale jeho posobenie je dost burive voci ostatnym doktorom. Ja som z tych, co sa doktorov boja a odcenim vsetky informacie, ktore dostanem. Ci uz od damiana alebo od teba. Videl si jeho prispevky, ich stranku? neviem ako sa dobre poznate.

RNG

lilianka, damian ma uplnu pravdu, ale ked chces ludi presvecit, musis ist na to podstatne opatrnejsie.Take revolucne a prevratne zmeny ludia nie su schpni zobrat naraz. A v zivote sa musi casto brat kompromis, neda sa ist za cielom tak tvrdo, lebo si obratis proti sebe vacsinu ludi.Lepsi je aspon ciastocny uspech nez nerozhodny boj s opoziciou.
Nemozes oplut lekarov a potom byt prekvapeny, ze s tebou nechcu spolupracovat.
Ako sa hovori na slovensku:"nechod z bubnom na zajaca" a "trpezlivost je matka mudrosti"

RNG

Na streptokoky je dobry GSE, 2x 30 kvapiek do pol litra vody.
Na poskodene nyelinove obalu nervov(skraty) treba brat 3x3 gramu rybacieho oleja Max EPA.
Akl ale diagnoza bola nespravna. lebo porusenie nervov ziskane v zivote je casto z virusovych infekcii myelinu, tak by som si zvysoval viralnu imunitu.Podla poradia ucinnosti:zinol, selen, Lactobacilus Bulgaricus, L-lysin, aloe vera echinacea,baza, astragalus, GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov a najsilnejsi:chaparal

LILIANKA

aha tak je to,lebo vidim ze sa vyznas. S damianom som mala byvat v anglicku,toho tiez trosku poznam-jeho pristupy,ale ty si iny. On stale vedie nejake boje proti klamstvam v medicine,neviem co si mam o tom mysliet. Ale to je jedno.Dovod preco som sa pytala ci si doktor je, ze som chcela vediet, ci vies aspon nejaku minimalnu radu k liecbe epilepsie. Myoklonicke zachvaty,20 rokov,dovod- infekcia,otrava krvi,streptokok. Prosim, vies pomoct? Neurologovia nic nepomohli. Berie Depakine a Tegretol.

RNG

lilianka, ja nie som lekar. Ale ako "bokovku"(tak sa doma nazyva seriozny konicek) uz vyse 15 rokov studujem doplnkovy pristup k udrzbe zdravia a lieceni.
Moje zdroje informacii su rozne predplatene lekarske periodika svetovych kapacit v tomto poli.
Mne osobne sa tieto informacie velmi zisli a mojej rodine a priatelom tiez. Preto som sa pred vyse 6 rokmi rozhodol, ze poskytnem tieto vedomosti spolu s potrebnymi materialmi aj svojim krajanom na Slovensku. A podla toho konqm, hoci je to pre mna velmi nakladne, financne a hlavne casove.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otazka pre RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk