brucho/sladkosti

Príspevok v téme: brucho/sladkosti
zuzkas82

Vela sa tu popisala, ze jedinou cestou ako sa zbavit tuku z brucha je (okrem pravidelneho cvicenia)upravit stravu. Chcem sa opytat, co to konkretne znamena. Ja osobne sa nejak neprezieram, mastne + vyprazane jedla nejem,a v poslednej dobe sa mi na bruchu zacaly tvorit "faldy" :-)
jedine coho sa neviem vzdat su sladkosti. ALe tiez to s nimi nejak neprehanam. Kazdy den jedna cokoladova tycinka alebo keksik.. to nie je take hrozne.. + pravidelne cvicim, takze...

jajka

mozno sa ti to nezda, ale jeden keksik na den je dost. navyse sa da hovorit o navyku. skus si dat radsej obycajne susienky alebo oriesky. nesolene neprazene. idealne by to bolo nahradit ovocim.

amily

Mili vsetci. Cvicim na brucho mozno tak...3 mesiace a stale nic. 150 rano, naobed aj vecer + 100 otacani na tocni. Vsetko na prd.... Nesnazte sa...

alilien

ale ja nemyslim tie zlepene sezamove semiacka.. alenormalne ako su slane tycinky tak su aj so sezamom namiesto soli:)a co tie cukriky?

alilien

a co je lepsie jest ked uz mas fakt chut na sladke? cukrik alebo spominane keksiky? alebo namiesto sladkeho si dat tycinky slane alebo so sezamom..tie neobsahuju tolko tuku nie? ked uz nechcem jest sladkosti :D

miro.83

1100Kj super to si mozem dat 5 a potom si pojdem na hodinku zabehat. Tym padom to spalim nie. Keby som behal 2 hodiny tak si ich mozem dat 10 tak to sa oplati.

Martin_242

No... jedna Delisa XXL 49g obsahuje 1105 kJ, 15g z toho sú nekvalitné rafinované tuky...

V 49-gramovej tyčinke toľko energie!

A potom sa čudujeme, odkiaľže sú tie tukové zásoby...

miro333

Tyčinka, keksík... Nie je to hrozné. Hmm. Tak prečo potom konštatuješ veľké brucho, keď to nie je tak hrozné. Asi by si mala sprísniť papu. Tyčinku nevycvičíš. Sladké áno, ale v tyčinke aj keksíku je tuk. A ten je to, čo ti škodí. Mrkni sem:
-odkaz odstránený-