vlasy - vyrážky na hlave

Príspevok v téme: vlasy - vyrážky na hlave
ada 2

Aký používate šampón?
Môj problém spočíva v tom, že mám síce sem tam aj lupiny, ale viac ma trápia vyrážky na hlave, vlasy mám také matné, bez lesku. Používam samozrejme aj kondicionér, penové tužidlo a lak na vlasy, bez týchto vecí by moje vlasy boli "nezvládnuteľné". Čo robiť, aby som sa zbavila tých výrážok, je to taký nepríjemný pocit, o chvíľu mi bude treba opäť vlasy zafarbiť, ale s tými vyrážkymi - no neviem.
Dík za rady

Wellbred

Zmeniť šampón je vhodné, no najpodstatnejšie je pri poslednom opláchnutí šampónovaných vlasov nepoužiť už teplú vodu, ale viac vlažnú - čiže mierne studenú. Proste takú ako znesiete, aby sa

odkryté pôry od teplej vody, na pokožke hlavy pri korienkoch vlasov uzatvorili.

Jemne vyutierajte a zabaľte do osušky. Polosuché odkryte ( so suchým uterákom si chráňte krk ) a zostaňte do úplného vysušenia v bytovej teplote.

Doplňujúca rada : - teplým vzduchom z fénu, ani na priamom slnku vlasy nikdy nesušte.

- 1/2 hod. od vysušenia vlasov nevychádzať z bytu - ani v lete !

Prajem Vám pekné zdravé vlasy.

Džíefkej

Zmeniť šampón je vhodné, no najpodstatnejšie je pri poslednom opláchnutí šampónovaných vlasov nepoužiť už teplú vodu, ale viac vlažnú - čiže mierne studenú. Proste takú ako znesiete, aby sa

odkryté pôry od teplej vody, na pokožke hlavy pri korienkoch vlasov uzatvorili.

Jemne vyutierajte a zabaľte do osušky. Polosuché odkryte ( so suchým uterákom si chráňte krk ) a zostaňte do úplného vysušenia v bytovej teplote.

Doplňujúca rada : - teplým vzduchom z fénu, ani na priamom slnku vlasy nikdy nesušte.

- 1/2 hod. od vysušenia vlasov nevychádzať z bytu - ani v lete !

Prajem Vám pekné zdravé vlasy.

Džofi

Zmeniť šampón je vhodné, no najpodstatnejšie je pri poslednom opláchnutí šampónovaných vlasov nepoužiť už teplú vodu, ale viac vlažnú - čiže mierne studenú. Proste takú ako znesiete, aby sa

odkryté pôry od teplej vody, na pokožke hlavy pri korienkoch vlasov uzatvorili.

Jemne vyutierajte a zabaľte do osušky. Polosuché odkryte ( so suchým uterákom si chráňte krk ) a zostaňte do úplného vysušenia v bytovej teplote.

Doplňujúca rada : - teplým vzduchom z fénu, ani na priamom slnku vlasy nikdy nesušte.

- 1/2 hod. od vysušenia vlasov nevychádzať z bytu - ani v lete !

Prajem Vám pekné zdravé vlasy.

KURATKO111

MAM PROBLEM NA hlave som si objavila vritky a neviem ci mam ist doktorke alebo si mam kupit nejaky sampon ak bi ste mi mohli poradit tak mi dajte vedet na eimal.dakujem

mirka 23

No Elseve nie je určite ten najlepší šampón. Môžeš to mať aj z neho. Kúp si nejaký šampón proti lupinám z lekárne alebo aspoň head&shoulders. Elseve nie je dobrý šampóon. Sestra ho kúpila deťom a oni podostávali silné lupiny.

klcka0

noo tak si kup nejaky kvalitnejsi sampon z lekarne na lupiny a s tmi vyrazkami ti asi nik iny ako kozná nepomoze, to treba vidiet a nsadit liecbuvkua

mirka 23

Ada, aký šampón používaš? Šampón je veľmi dôležitý. Kondicionér je tiež fajn, ale nedávaj si ho až ku pokožke hlavy, daj si ho až tak 10 cm od pokožky, lebo inak sa zbytočne premasťuje pokožka a máš mastné vlasy. To isté platí pre masky.