Prosíííím pomožte!!!!:(.....

Príspevok v téme: Prosíííím pomožte!!!!:(.....
zufala

Ahojte.Mám taký problém.zničoho nič ma začala stráášne svrbiet pošva...a aj pálit kúsok....je to strašné,trvá to tri dni,zo začiatku som dufala že to len tak prejde ale nic..v noci je to neznesitelné vkuse sa budím na svrbenie neobsedim na jednom mieste...a mám také malilinké hrudky,akoby výtok...Neviem čo robit:(strašne sa bojím ist ku gynekologovi.a keby aj idem,mozem tam íst prvý krát sama?ked mám len 14??a mohla by som íst s kamarátkou?ja už fakt neviem čo robit:/a nejaké domáce tipy čo by na to zabralo?
dakujeeem:(

mirka 23

Našla som na nete, že máte v tej nemocnici troch, z toho jeden je detský gynekológ, to by si mohla aj za ním, keď máš ešte len 14.
Balík - detská gyn. Nemocničná 1
Golian - Nemocničná 1
Vanko - aj detská aj obyč, gynekológia
- Nemocničná 2

Tak si zisti, ktorý je ten hrozný.

zufala

Noo lenze ja tam s mamou nechcem ist,a ona ma nuti aby som sa s nou rozpravala.a aj tak nic nepoviem,atak sa urazi:/
No ohlasy ako pocuvam tak tu u nas nie je velmi prijemny doktor:/

mirka 23

No určite ťa aj vyšetrí, veď ty nemôžeš presne vedieť čo ti je. Ale je to veľká úľava, keď už po prvom čipku tie nepríjemnosti prejdú a vyliečiš sa na 100 percent. Ale neboj sa, nie je to nič strašné, lekár bude brať ohľad na to, že si mladá.

zufala

mirka
No to dufam ze to ustupi..v noci som preto spala len tri hodiny...a to ma vlastne bude aj pozerat,ci len ked mu poviem co mi je tak mi predpise lieky a mozem ist?

mirka 23

Zufala, keď po niekoľkých dňoch nebudeš cítiť zlepšenie, ustúpenie, tak choď určite k lekárke. Takéto veci si nemôžeš liečiť sama, to nie je chrípka, že to samo ustúpi.
A ahoj má taký istý problém ako ty, včera sme písali.