Prosíííím pomožte!!!!:(.....

Príspevok v téme: Prosíííím pomožte!!!!:(.....
zufala

Ahojte.Mám taký problém.zničoho nič ma začala stráášne svrbiet pošva...a aj pálit kúsok....je to strašné,trvá to tri dni,zo začiatku som dufala že to len tak prejde ale nic..v noci je to neznesitelné vkuse sa budím na svrbenie neobsedim na jednom mieste...a mám také malilinké hrudky,akoby výtok...Neviem čo robit:(strašne sa bojím ist ku gynekologovi.a keby aj idem,mozem tam íst prvý krát sama?ked mám len 14??a mohla by som íst s kamarátkou?ja už fakt neviem čo robit:/a nejaké domáce tipy čo by na to zabralo?
dakujeeem:(

zufala

sariana
a pomohlo ti to?a do kolkych dni ti to preslo?....uff tak to mi teda riadne odlahlo že tam íst nemusím:))

sariana

chod pekne do lekarne a pytaj si ten Canesten alebo Fungicidin. Isto je to menej stresujuce ako ist rovno na gyndu. Tam mi predpisali aj tak len Canesten, ktory sa da kupit aj bez receptu, takze pre mna strata casu.

zufala

a mozem ist ku gynekologovi aj sama?alebo s kamarátkou??tak by som bola celkom rada..a nestačilo by keby idem do lekárne a vypýtam si tú mast?lebo ku gyn.sa dost bojím íst...