Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Namalovane, nenamalovane?

frontman

mierny makeup je v pohode, zmalovane masky nemam rad.
ale vacsina peknych zien je pekna aj nenamalovana, v podstate mate vyhodu, ze mozete menit vyzor. :)

fraisee

zalezi od konktretneho daneho jedinca, niekto si moze dat na ksicht aj neviem co a sa okolie zlakne, druha fesadna sa nemusi ani namalovat a vyzera pekne.

caku

Zalezi od toho aku ma tvaricku....ale minimalne jemne namalovana by mala byt...ved nech vidno ze sa holka o seba stara

hellohello

chalani, a nevadi vam, ak baba nema ani len tu spiralu? ani trochu make-upu? ani len ceruzku? proste... bez vsetkeho?

nir.va.na.

ja mam 15 rokov a koli pleti si davam aj make up..rano korekcna tycinka na nejake tie flaky a tak a trocha tekuteho make upu...spirala a cierna ceruzka...podla mna je toto optimalne...

ponahlamsa

Ja sa malujem len tak jemne...ale mam spoluziacku ktora vyzera otrasne!a to neprehanam..ale ked sme ju namalovali vyzerala lepsie..no neche..tak je strasna nadalej...podla mna zeny, dievčatá by aspon trochu mali zvýrazniť to co je pekne ak sa uz velmi necu malovat

marisssa

ja som sa kedysi malovala kazdy den, odmalovana som nevysla ani za rok domu:-)
no ako chodim s mojim priatelom (rok a pol), nemalujem sa skoro vobec, nasiel vo mne prirodzenu krasu a ja som z toho happy:-D
no a malujem sa len , ked niekam ideme, nejaka disco, party, oslava a pod.

pozri sa :

na leto je lepsie nechat si napustit obocko aj mihalnice a len sa chranit kremom s vyssim OF proti skodlivemu slnku

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Namalovane, nenamalovane? - Fórum - ZDRAVIE.sk