Skutočné priateľstvo - muž a žena - existuje niečo také?

mirkaal

ja si myslim, ze najlepsimi priatelmi by si mali byt prave dvaja partneri.. ak to tak nie je a maju najlepsich kamaratov opacneho pohlavia, tak potom to nikdy nemoze byt 100% vztah.. mne je moj priatel najlepsi kamarat, myslim ze aj ja jeho.. aj ked mozno to je tym, ze sme boli pred vztahom najlepsi kamarati :)

provitaas

Myslím si že priateľstvo môže medzi nimi existovať, niekedy sa s priateľom opačného pohlavia dokáže lepšie porozprávať a podeliť o problémy ako s rovnaký. Napriek tomu som strašne žiarliva a presne taká semetrika ako pišete vyššie. Problém by nebol, keby môj partner svoju priateľku netajil a poznala by som ju. Tak o nej viem, viem že spolu komunikujú, a je medzi nimi tajomno... a žiarlim na to ..nevera tam zatiaľ? nie je ale ..

anette

jasne že neexistuje.. :) priatelstvo nie! .. ak to bude zachadzat do priatelstva,zapáčite sa mu ako žena.. a tym priatelstvom chlap kryje to,že chce byt vecne pri vas,že sa mu aj ako žena páčite.. určite .. fyzicky.. vzdy ked som sa snazila mat s chalanom priatelstvo,nebolo to take uprimne,fakt len o tom.. vzdy sa ma chcel nejako dotknut,sahnut mi po zadku,eroticke temy o nas.. proste aj ked si nahowarame ze može byt,vždy je tam v tom aj niečo ine :D takže docela sa to "dobre priatelstvo"..ako kamaratka a kamaratka NEDÁ NAZVAŤ !!!

kostlivec

betuskaa, haluz ale aj ja som mala presne taku istu story s priatelovou kamoskou :)

urcite existuje priatelstvo medzi chalanom a babou, je to ako vravi ajajajka, da as o vselicom pokecat, mam jedneho kamosa co je mi ako kamaratka :)

ale co chcem povedat je, ze podla mna tazisko celeho problemu je tam, ze ten kto stoji uprostred (teda ten, kto ma na jednej strane kamaratku na druhej frajerku) sa nepostavil k tomu spravne a potom vznikaju problemy. myslim, ze ak ma niekto partnera musi dat kazdemu najavo kto ma aku poziciu...neviem ci to viem dostatocne vysvetlit, asi polopate: proste odtial potial. kto je kamarat nech nim ostane. nehovorim, ze ho ma hned obmedzit, len respektovat city partnera. podla mna velmi vela ludi to s kamaratsvom prehanaju, viem o com hovorim...

machulka006

Betusska: ja sa asi viem vžiť aj do tvojej situácie, ale momentálne by som to ťažko zvádla, lebo som na tej druhej strane... chápeš... ale vďaka naozaj za skúsenosť...

machulka006

dievčatá, veľmi pekne vám ďakujem za názory aj z tej druhej strany... ja verím, že to musí byť ťažké keď má váš frahý takú kamošku, ja tiež netuším ako by som reagovala, keby môj drahý mal takú kamarátku, ale mne je naozaj ľúto toho priateľstva ktoré som stratila kôli jednej žiarlivej babe. Monika, ďakujem aj tebe, že som sa mohla včera večer vykecať, neviem nakoľko mi to pomohlo, stále mám nutkanie mu zavolať, a dnes som nanho myslela skoro celý deň... ale tak nepomôžem si...samozrejme, túto tému neuzatváram, budem rada ak sa ešte ozvete...

ajajajka

....jasné,že existuje priateľstvo medzi mužom a ženou....som vydatá a už asi 3 roky mám priateľa s ktorým si všeličo porozprávame niekedy lepšie ako s manželom , vypočuje mňa a ja jeho, posťažujeme sa, poradíme si, pomôžeme ....máme svoje zásady a myslím, že ani jeden z nás by ich neporušil aj keď niekedy si myslím, že som do neho zbláznená a tajne ho ľúbim.....nikdy by som mu to nepovedala......je to tak super.... sme spriaznené duše....

moniqa87

to ze mate zle skusenosti este neznamena, ze nieco ako skutocne priatelstvo medzi muzom a zenou neexistuje...
na margo byvalej priatelky mojho kamarata len tolko: ked som ju stretla som sa snazila aj o nemozne aby sme si rozumeli, no ona tam len ako dubak sedela ani normalne komunikovat nechcela, a potom zrazu na mnna ziarlila? ved uz predtym jej hovoril, ze ma kamaratku atd. neviem, vy ste mali mozno zle zazitky, lenze to este neznamena, ze my sme take iste ako tie kamaratky vasich priatelov...
preco nase priatelstvo potom dokazal pochopit moj priatel a nema s tym problem? myslim, ze keby ta baba bola ok a snazila by sa spriatelit tak by s tym tiez problem nemala...

natyka18963

Ahojte,no mala som 5 mesiacov chalana a uz sme sa rozisli ale to teraz nieje podstatene.Ked sme spolu zacali mal naj "KAMOSKU" tak ja som to brala ze Ok...Ale potom ked prisiel s tym ci mi nevadi ked ju obime a tak uz som dostala nervy a tiez som mu dala na vyber ,vybral si mna.Ale moje zistenie o 2 mesiace bolo sokujuce,bavil sa snou stale a mna drzal v tom ze s nou skoncil .Dokonca mi aj nadavala na Pokeci a ked som mu to povedala "vynadal jej" ....Ale vazne ze ma sklamal...Neverte chalanom.Dobra rada