Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dovolenka s frajerom?

quido

mirka23 aj u nas v triede uz neboli vsetky panny, ale ani ma nenapadlo spravit to kvoli tomu:) Ja som bola rada, ze som panna a do svojej "ctenej" dierky by som si len tak hocikoho nepustila. Rodicia ma vychovavali v ucte k vlastnemu telu a ako vo vaticke...Ved aj moj manzel je muz ako lusk:) Ked sme sa brali, zeny mu pozerali na zadok (cudzie) a to mal smoking:)

moniqa87

podla mna to povedz rodicom normalne, ak si si peniaze na to nasetrila sama tak ti nemaju co povedat, teda maju, ale podla mna ti problemy robit nebudu...
ja som isla s priatelom na dovolenku tiez po necelych dvoch rokoch a nasi nerobili problem, kedze som si sama nasetrila.. aj ked som mala 19, ale to az taky velky rozdiel nie je...
quido, myslim si, ze dnesne deti su dost sikovne vo vztahoch aj napriek tomu, ze ich dobre vychovas... aj ked az tak skoro to nie je oproti minulosti, ked sa 18 rocne baby bezne vydavali, takze podla mna no problem... akurat, ze v tejto dobe su vsetci taki "free" a stale menia partnerov... to je jedina chyba tejto doby...
drzim ti palce, nech sa ti dovolenka vydari...

mirka 23

No súhlasím s tebou, ale vysvetli to 17 ročnému dievčaťu, ktorému sa búria hormóny a navyše už všetky jej spolužiačky už sexovali, len ona zaostáva.

quido

mirka23 ale ano, zavisi to od vychovy, ci si dievca vazi seba same a co jej rodicia povedia (nepovedia o vztahu a sexe). Ja som sla na dovolenku s priatelom ako 19 rocna, s jeho rodicmi a bratom (Nic moc teda). O mesiac neskor sme boli zasnubeni, ja by som nespala len s kadekym...jeho matka sa nam montovala do vztahu, kvoli nej sme sa rozisli. Cim skor zacna baba sexualne zit, tym sa len zvysi riziko HPV a neviem co vsetkeho este. Najlepsi orgazmus je aj tak s tym pravym partnerom v dlhotrvajucom vztahu a hlavne neskor. O nic som neprisla, ked som s tym nezacala v 17tich, akurat lutujem, ze som si nepockala na manzela, ze bol moj druhy...

mirka 23

No a ešte jedna vec, keď sme išli na tú dovolenku, naši boli v pohode, ale frajerova mama sa ho pýtala, že či máme oddelené izby a to mal vtedy 26. No ona sa mu veľmi starala do vzťahu a tak má teraz 32 a je sám. Tak len toľko k zasahovaniu rodičov.

mirka 23

Quido, no to asi výchovou nejde, aby sa dievča nefrajerilo. A navyše teraz, keď sú dievčatá vyspelejšie, o to skôr začínajú chodiť s chlapcami. A či ide na tú dovolenku, alebo nie, aj tak si príležitosť a miesto na sex nájdu.

mirka 23

Mňa mama pustila prvý krát s frajerom na dovolenku, keď som mala 18 a to mám prísnu mamu. Aj keď som rozmýšľala, ako jej to povedať, že chcem ísť, predbehla ma. Opýtala sa ma, či nechcem ísť na dovolenku, pretože som alergička a more by mi pomohlo. Opýtať sa skús, buď ti to dovolia, alebo nie. Držím palce, daj vedieť, či ťa pustili, alebo nie.

quido

Tak ja by som svoju 17 rocnu dceru na dovolenku s frajerom nepustila. Ale aj by som si ju tak vychovala, aby nemala chut sa tak skoro frajerit:) Ked vsak mas na nu prachy, nezabudni si pribalit aj nejake tie kondomy:)

rodrigez

E? no ja tak ficim tento rok, ale nemam 17nast... :)
Ako by ti mali doverovat? Ze sa spolu nevyspite? Zasa slamu urcite nezeru a sama dobre vies ze mysliet si ze spolu nespite je blbost... skus s nimi pokecat, nijako inak to nespravis... musia vediet ze si zodpovedna a vezmete si aspon gumu ked uz tak...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dovolenka s frajerom? - Fórum - ZDRAVIE.sk