STRIE

andy

ja mam stie tiez od puberty kedy som vyrastla a spravili sa mi strasne rychlo boky... horsie je to ze sa uz natieram aj kremom aj vsetkym moznym a tvoria sa dalsie.. :( nevie niekto co s tym?

padma

hmm.polemizujete tu o tom,ako sa bojite aby ste to "nedostali" a ze sa s tym uz neda nic robit a zmierit sa s tym..NAPADLO VAS VOBEC ZE TOMU SA DA PREDIST??? vy, co cvicite, priberate, rastiete..?PRIRODZENE ZE DA- TREBA SA NATIERAT, KED JE POKOZKA SUCHA A NAPINA SA , JASNE ZE SA ROZTRHNE.tak ze sa mastite mastite a mastite...! najlepsie olivovym olejom..ten je dobry aj na vlasy.

padma

hmm.polemizujete tu o tom,ako sa bojite aby ste to "nedostali" a ze sa s tym uz neda nic robit a zmierit sa s tym..NAPADLO VAS VOBEC ZE TOMU SA DA PREDIST??? vy, co cvicite, priberate, rastiete..?PRIRODZENE ZE DA- TREBA SA NATIERAT, KED JE POKOZKA SUCHA A NAPINA SA , JASNE ZE SA ROZTRHNE.tak ze sa mastite mastite a mastite...! najlepsie olivovym olejom..ten je dobry aj na vlasy.

padma

hmm.polemizujete tu o tom,ako sa bojite aby ste to "nedostali" a ze sa s tym uz neda nic robit a zmierit sa s tym..NAPADLO VAS VOBEC ZE TOMU SA DA PREDIST??? vy, co cvicite, priberate, rastiete..?PRIRODZENE ZE DA- TREBA SA NATIERAT, KED JE POKOZKA SUCHA A NAPINA SA , JASNE ZE SA ROZTRHNE.tak ze sa mastite mastite a mastite...! najlepsie olivovym olejom..ten je dobry aj na vlasy.

maria z pd

mám problémy so strie a neviem sa ich zbaviť, ten krém od firmy temperance-tao: detretch cream aj pomáha? obsahuje aj vit.E a makadamiový olej? Prosím napíšte mi, kde sa dá objednať, prípadne kúpiť, ak je to možné v Prievidzi. Vopred Vám za rýchlu odpoveď ďakujem. Maria z PD

realita

Hmm... no a ked je uz na to dobra masaz, tak mozem pouzit aj taky masazny strojcek na baterky...co radsej rukavicu a tak......?

hm

tak to je totalna blbost že sa stríí neda zbaviť. ja ake som ich mala ha!!! a teraz ani stopy!!!ale naozaj. treba ti k tomu- masažnu rukavicu, krem, časte sprchovanie a trpezlivosť!

marta39

tomo55... a dufam ze neberies nic aby sa ti cim skor napumpovali svali?ked si dlhsie mal pauzu,tak aj cvicit musis zacat postupne a nie nabehnut kazdy den pod cinky...