Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je riziko tehotenstva?

dd

zuzuska, nikto ti tu nenadaval, len sme poznamenali, ze je to hrozne, ze uz 14 rocne deti sexuju a potom tu takto stresuju ako ty..dnesni mladi si nevedia vazit cistotu, co maju, chcu sa jej zbavit a robit sa strasne dospeli..keby ste sa radsej v tomto veku sustredovali na uplne ine veci..ako na sex..len dufam, ze nie si tehotna, lebo ak ano, tak ozaj len potom sa asi spamatas a zistis, co za hovadinu si vyviedla..a ak na to pridu, ze si mala sex este pod zakonom, tak to este len potom bude rozsamboo...ze sa ti o tom ani nesnivalo..len tolko..

zuzuska158

Dakujem tym co mi poradili.A ked uz o to ide,nepisala som to aby ste mi tu nadavali a podobne ale aby ste mi poradili ja som sa nepytala ci mam alebo nemam sexovat....Tato tema bola o niecom uplne inom.Dakujem

dd

ja uz tiez nemam slov na toto..ked si pomyslim, co som ja robila v 15..kam to spejeme??!!ja keby som toto spravila v 15, tak dostanem taky preplesk a este neviem co, ze radsej si to nechcem ani predstavit..

angeles

to naozaj iba 15 rocna toto stvara?boze to ja som v 15 si este uzivala akoby detstvo alebo pravu pubertu, na sex musia byt dvaja dospelí ludia ktorí vedia co robia...toto je moc

quido

machulka, suhlasim s tebou, dnesne baby kym sa vydaju vystriedaju chlapov tolkych ze az...A potom sa len siria vselijake chlamydie a HPV a genitalne herpesy...Zuzuska, kocka, si pod zakonom, ked sa to dostane na verejnost, tvojho chalana daju do basy. Dufam, ze si mala aspon poooriadny orgazmus, ze to stalo za to:) Obavam sa vsak, ze to bude zrejme daleko od pravdy.

machulka006

zuzuska: o týždeň 15... ? aj moja sestra bude mať o týždeň iba 15 a toto keby som sa o nej dozvedela, že takéto veci už prevádza, tak chalanovi asi chrbticu zlomím a ju tak vyfackám, že týždeň nebude môcť ísť von...

Myslím si že na toto ešte máš čas...a ak to tak veľmi chceš robiť, tak si uvdo čo robíš a aspon používaj ochranu...

mirka 23

Zuska, no keď plánuješ sexovať aj naďalej tak si o tie dva týždne (alebo troška neskôr) choď pre tabletky, aby si sa nemusela stresovať.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je riziko tehotenstva? - Fórum - ZDRAVIE.sk