Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vysetrenie na pohlavne choroby

sammkovi

no je to mozne, aspon mne sa to stalo, ale nech sa zatial zbytocne netrapi, ked sa nic nezistilo... ak bude chora a bude brat nejake antibiotika, nech si dava pozor a bere aj probiotika

sammko

Prosim vas viete mi poradit, priatelka bola pred mesiacom u gynekologa a nic jej nezistil ale jej sa stale nieco nezda je mozne ze nejaka choroba aj ked len nejaka bakteria sa moze prejavit aj neskor a nemusi byt zistena hned? dakujem

envy1234

ja som na testoch nebola, on vraj ano, ze mu mamina vybavila cez nejaku kamosku.. a vraj bol ok, zdravy... jezisi, jasne, ze mam pud sebazachovy, sice mi to prislo trapne, ale zasa mam rozum a bolo mi jasne, ze tie testy nie su pre srandu kralikov... takze sa spolieham na jeho slova, ze na tych testoch predsa len bol.. by som ho zabila keby mi klamal a ja by som nieco dostala...

palomino

envy, to si teda dobra:( Ani si nevedela, ci nema pohlavnu chorobu a mala si s nim styk. Moja kamaratka zije so snubencom, ide si dat robit testy na HIV a on vraj nechce...Tiez dost skoro...A tak to vsetko odvija retazovu reakciu, bohvie, koho tvoj byvaly teraz nakazuje...V zivote by som nesla s chlapom do postele a do seba ho nepustila, keby som nevedela, ze je zdravy...Najzakladnejsi pud sebazachovy asi ale nefunguje u kazdeho. Co by si robila, keby si zistila, ze si od neho nieco chytila? nebuchala by si si hlavi o stenu?

palomino

envy, ja len pevne verim, ze si s tym chalanom nespala, ked nevies, ci nie je nakazeny...Chlamydie a HPV sa s tebou urcite rady skamosia...Osobne by som s tym chlapcom nic nemala!

envy1234

aj ja som chcela s byvalym priatelom ist na testy, ale nikde osm sa nestretla s pochopenim... nemal malo dievcat predo mnou, tak som si chcela byt ista, ze sme obaja zdravi.. ale pohadzovali si ma ako horuci zemiak... gynekolog ma poslal obvodakovi, ten ze 5000sk, ze nech idem darovat krv, ale kedze som alergicka, nemozem, tak som pisala na kramare, tam nieco take robia, tam ma nejako zasa odpisali.....cize nakoniec som to asi po dvoch mesiacoch vzdala..

drzim ti palce, a som rada, ze ste zodpovedni..:)))

palomino

asisaid, samozrejme, ze je to normalna vec (teda, bohuzial, pre mnohych este nie a potom to tak vyzera). Moj prvy bol panic a manzel bol pred nasim prvym stykom otestovany kvoli inej veci, ja som sa testovat dala...Neviem, naco oboznamujes s tymto okolie, je to predsa osobna vec. Staci zajst za svojou lekarkou a ona ti uz testy porobi (chlamydie, syfilis, HIV, to by malo stacit).

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.