psycholog cez internet

panča

ja som najskor platila 400 sk za sedenie. Potom som zmenila zdrav,poistovnu (vtedy sa to dalo aj pocas roka) apotom som platila len dvacku a neskor aj tu zrusili. Da sa najst aj psycholog zadarmo. Hladaj ho cez webovu stranku tvojej zdravotnej poistovne. Len zial vdaka urcitym mudrlantom vo vlade potrebujes vymenny listok od obvodneho lekara. Ale nedaj sa tym zastavit. Pocit, ze Ta niekto vypocuje, poradi Ti a pomoze stoji za to

joni_

pozri na stranke
www.krestanskeporadenstvo.sk
je to krestan psycholog, ak nemas zaujem o krestanske poradenstvo tak ti urcite poradi nejakych dalsich psychologov v Kosiciach
plati sa podla toho kto ma aky cennik, je to rozne

mirka2323

nepoznáte niekto náhodou nejakého dobrého psychológa v Košiciach? a koľko sa vlastne platí u psychológa?

joni_

cez pismenka ti tazko pomoze, ked napises par slov, ten druhy nevie ci ich pises s hnevom alebo s radistou, alebo s rezignaciou... pismenkami sa neda vyjadrit to podstatne a psycholog moze zle pochopit co mu pises. Ja osobne hovorim s psychologom po telefone lebo by som musela daleko dochazat, ale najlepsi je osobny kontakt. Nemas sa coho bat :)

panča

Ked som isla na prve stretko s psychologickou, mala som z toho hrozny strach. Nevedela som si predstavit, ako to prebehne a ako sa s nou budem bavit.Bola som prekvapena, ze ma uplne bezprostredne svojimi otazkami navadzala a dostali sme sa az k jadru problemu. Mimochodom, to ze mam taky problem a je spustacom vsetkeho vo mne som ani netusila ...Urcite zvol osobny kontakt, najdi tu odvahu. Ak sa bojis, ze nebudes moct hovorit-napis si vsetko co ta trapi na papier a daj to lekarovi do ruky. Ale fakt si myslim, ze to nebude treba.Drzim paste