blana

DESmodka

zyxerka ma asi "skuseneho" gynekologa... mozno ta jej je naozaj ukryta :)... ta moja urcite lemuje vaginu a nepotrebuj na to ziadneho gynekologa aby mi to potvrdil.. a s nikym sa viac nemienim natahovat :)

dd

no, ani ja sa nechcem s nikym hadat, ani natahovat..ale to je nejaky novy objav, ze 2-5cm od otvoru??bo potom sme tu vsetky ostatne asi nejake zaostale abo co..ked si myslime, ze panenska blana je hned pri vstupe do vaginy..citujem jednu prispievatelku z inej temy:"blana nie je jednotna ale perforovana na viacerych miestach.. lemuje vchod posvy.. a zostava tam aj po prvom styku ako uzlikovite zhrubnutia.." a ak to je pravda, ze 2-5cm, tak potom preco na vsetkych obrazkoch je zobrazovana hned pri vstupe?tomu potom nechapem..

ZyxerkA

boze moj.. =;)
napisala som to, co mi povedal nejeden gynekolog, a natahovat sa tu s niekym nemienim.. =;)
2-5cm od otvoru. thats all

utopia

Zyxerka ja neviem či sa tam dnu niekto pozerá aby ju videl. Ja osobne som sa dnu ešte nikdy nepozerala,prečo by som ju mala vidieť,či ty si tam pozeráš? Mňa to ešte nenapadlo.

dd

no neviem..ako pre koho..pre niekoho moze byt 5cm kludne aj stred..ale neva..proste som tym chcela povedat, ze panenska blana je hned pri vstupe do posvy.Zyxerka Ty si kde vycitala, ze je 2-5cm od otvoru?