Candivac - Candida

usmev

pre tých, ktorí sa chcú tohoto neduhu zbaviť:mojej kamoške pomohli prírodné produkty PROPOLIS v tabletkách,CESNAk s TYMIANOM,LYCIUM,antioxidant.

akinom007

borka72/ cadivac sa n edava"dole", ale sa normlane uziva, ja mam za sebou prvy mesiac co som ho uzivala a zatial si mozem zaklopat, som OK

alexi

Ahojte...tak ja mam s kvasinkami problemy niekolko rokov, liecim sa na imunologii.vyskusala som vsetko mozne, a vzdy pomohlo len na chvilu. momentalne uzivam candivac spolu s probiofixom a tiez imunorom. musim zaklopat, ze uz dlhsiu dobu ma kvasinkove infekcie obchadzaju. s candivacom som skutocne spokojna

borka72

Ahojte vsetci,
som rada, ze Vam Candivac pomaha, ale mne nie. Ked som sa docitala, ze take nieco existuje, hned som si to utekala kupit a tesila som sa, ze sa konecne zbavim mykoz. Beriem Candivac uz styri mesiace a bez mykozy som bola len jeden mesiac. V prvy mesiac uzivania som dokonca mala ovela horsiu mykozu ako zyvcajne. Takz neviem...
A este odkaz pre zienku
Nechapem, preco chces vaginalny Candivac. Ja som rada, ze existuje nieco volnopredajne, co si nemusim vkladat do posvy. Ved to, ze je nieco vaginalne neznamena, ze to lepsie ucinkuje. Naopak, tiez si myslim, ze kvasinky su zalezitost celeho organizmu a preto je lepsia celkova liecba.

bohdana

Ahojte,
ja som dva roky chodila po lekaroch s kvasinkami, hruza. kupila som tabletky Candivac a po jednej kure mam uz 3/4 roka pokoj, odporucam kazdemu. super, ziadne svinstvo, rastlinny produkt :)

les

možete poradiť po preliečení kandidy som v pohode aj kultivácia bola v poriadku, len by som rada aby sa to neopakovalo u mna aj 6x ročne neviete niečo?

888nicole888

baby prosim piste..70 percent zieny trpi tymto ochorenim a mali by sme vediet ci mate aj nejaka fakt dobru radu, ako sa toho zbavit..

zienka

neviete prosim vas ci existuje aj candivac na vkladanie do posvy? lebo ja som zohnala len taky co sa uziva oralne...

damian

Toto je jedna dolezita tema, ale nemala by sa tykat len povrchovych kanddoz (viditelnych, vonlkajsich). Co si treba zapamatat, co lekari bud nevedia alebo nechcu hovorit, je, ze vonkajsie prajevy kandid su poslednou instanciou uz DAVNO ROZVINUTYCH PLESNI VNUTRI TELA. Tieto vnutorne plesne sa nazyvaju aj systematicke, skryte, latentne a nie je ich lahko znicit. Peto, veci ako probiotika, silne enzymy, protiplesnovu stravu a doplnky treba uzivat velmi dlho, nie mesiac dva. Metbolicka medicina jednostajne opakuje, ze plesne je potrebne liecit az ROK. Ide o zavazne veci, kedze pri dnesnom stravovani ma takmer kazdy clovek z criev rozsirene plesne, nie len zeny! Zeny su ale viac vystavene riziku.