Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest pravej strany hlavy a krv z praveho ucha = ?

Príspevok v téme: Bolest pravej strany hlavy a krv z praveho ucha = ?
heeelp

Ahojte ludia,

pomaly ma ide porazit od strachu co to moze byt, ale vcera vecer som citila akysi tlak v hlave (v pravej polovici)...dokonca taky prival tepla v tej casti, bolo mi uplne cudne, prve co ma napadlo, ze jezismaria ako nejaky prichod porazky ( a to mam 22 rokov). Dnes rano som sa zobudila a vsimla som si ze mam krvave prave ucho. Netiekla mi von krv, vsimla som si to pri cisteni usi... Neviem co to moze byt, ale uz ma chyta panika... Keby mi bola praskla nejaka cieva v hlave, tak by mi predsa nemohla vtiect krv do ucha...nema kde...ale neviem ako je to potom spolu spate... Zeby ma bolela hlava od ucha? V zivote som s tym uchom nemala problemy, do vcera absolut v pohode, akurat minule leto som mala akysi zapal v lavom ale je to preliecene... asi tu nenajdem nijakeho odbornika alebo niekoho co vie trocha vypomoct? Chystam sa k lekarke cim skor, takze na zajtrajsiu skusku sa asi vybodnem, a letim k lekarke :(.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest pravej strany hlavy a krv z praveho ucha = ? - Fórum - ZDRAVIE.sk