Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

robi to aj váš ?

Príspevok v téme: robi to aj váš ?
hladajúca

vzdy ked sa ideme milovat s priatelom vsetko je fajn, iba on sa potom otoci na chrbat a caka ze ja budem pokracovat..uz dlho sa nestalo ze by zacal on, ze by to bolo z jeho strany viac aktivne... potom sa citim akoby som ho do toho nutila..viem, ze to tak nebude, ale bude to tak,ze ho to vzrusuje mozno viac, ked ja som ta aktivna... minule som sa bavila aj s kamaratkou a smiali sme sa ze ci nemame toho isteho, ze jej priatel robi to iste... hmm, tak je to tak aj u vas?

zorkka

ten moj to tiez robi. vacsinou sice zacne on ale potom si lahne a povie ze teraz mam robit ja. ale ja neviem co s nim mam robit . mam rozne predstavy ale ked pride na vec tak mi vypne mozog a ja neviem ako pokracovat

utopia

Na takeho frajera by som sa vykašlala. On si leží pasívne ako kráľ a čaká,že ho budú obsluhovať? Začni robiť to isté,ak má niečo v tej hlave asi pochopí..

calmy

no...ja som aktivna az prilis. Ja tuto polohu hore milujem, mam pri nej vzdy orgazmus. Mna skor irituje to, ze aj iniciaivu v sexe stale preberam ja, uz sa citim ako nymfa a nie je to prijemne ak vas zoparkrat za posledne obdobie odmietne.. to mi vadi. Sme spolu skoro 4 roky a vsetko je take fajn a sex je naozaj nadherny, len stale to vyvolavam ja...

chiconyvv

cezia
noo tak to sme teda dve...niekedy mi pride strasne luuto ze preco som taka "frigidna"
...aj ked mam sex rada... :((

lenivka

u mna je to naopak, moj je strasne aktivny - je to proste klasa a zeriem ho, musim sa uz aj ja viac snazit...
:(((

hladajuca

mne poloha hore nevadi...iba mi to pride akoby som ho potom mala do niecoho nutit... aj ked viem ze to tak nei je...

cezia

Mne nevadi byt hore ale nie pravidelne, lebo fakt z toho uz vobec nic nemam. A nie je to o uvolneni ale problem s vzrusenim mam aj pri nych polohach. Je mi to hrozne luto ze som asi z tych frigidnych :( pritom sex mam rada len ho nejak extra neprezivam, proste ako bolo povedane, mozem pritom citat aj noviny ked to trva dlhsie

5kaaa

tak u nas je presne ten "problem"...ja tiez niesom rada hore...jednoducho to so mnou nic nerobi, v takej polohe vobec ziadne vzrusenie:(( s priatelom sme o tom uz hovorili, tak slubil, ze na tom nebude trvat...lebo mal take obdobie,ked si tiez lahol na chrbat a dievca ukaz, co vies:D tak som sa aj nastvala a som mu vycitala,co je na tom take super, ci to skusal s nejakou ex a pod. a ci to bolo az take uzasne, ze to chce aj so mnou...povedal, ze sa mu paci, ze nemusi nic robit, len si uziva...ale stacilo, aby parkrat videl,ze kludne pri tom mozem citat aj noviny, tak si to rozmyslel a zase je aktivny on:)) v prvom rade musi chciet partner, aby bolo dobre obom a nebyt taky egoista a uzivat si iba on, no nie? nastastie moj uz pochopil:D

cezia

U nas je viac aktivny priatel, ja tiez niekedy len to je u mna problem ze necitim skoro ani len vzrusenie takze s tym na konicka je dost malo. Vacsinou len aby sa on tolko nenarobil :( Tazko byt aktivnym ked necitite rozkos. Takze u nas je sex nie o sexe...len vznika otazka ako dlho to takto vydrzi:(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.