Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cysta ?????

RNG

cistite si telo, nebudete mat cysty. Cysty si smetiska, kde telo vyhoadzuje okolite skodlive materialy a splodiny, ked ich nevie rozlozit a odstranit obvyklymi cestami(moc, stolica)
Telesne cistenie porevadzaju enzymi a biele krvinky, ktore vo svojich granulach maju taktiez enzymi.
Okrem vonkajsieho doplnovania enzymov(syrove zeleniny a ovocia, enzymaticke zmesy ako potravinove doplnky) telo vyrobi viacej svojich vlastnych cistiaci a traviacich enzymov, ked dostane viacej jodu.
Suchozemske produkty nemaju dost jodu, na to treba jest rozne morske rastliny alebo si dodat jod cez kozu(transdermalne) z jodovej tinktury.

martina25

Ja som mala cystu, ktorá bola neškodná a objavila sa mi pred menštruáciou. Po nej mi hneď zmizla. Lekárka mi povedala, že tieto cysty sú neškodné a objavia sa pred menzesom a vzápätí samé zmiznú. Takže počas života ich môžeš mať neskutočne veľa a ani o nich nevieš. No neviem ako sa presne volajú

belllla

Dobry den, mam otazku na lekára-najlepsie asi na gynekológa, lebo sa to týka cysty na vajecníku, co mi bola zistena na sone brucha a malej panvi vcera ked som bola na USG vysetreni na RTG oddeleni, kde mi povedali/napisali/: ze mam na lavom vajecniku septovanu cystu 3 cm. Teraz sa chcem opytat, ci je to vazny nalez a ci to je ozaj len cysta, alebo to moze byt aj nieco horsie? ako sa to da zistit? velmi sa bojim toho,preco je septovana-teda ze su udajne 3 spojene v jednej alebo tak nejak.../ak to nejak zavazi, tak momentalne som v druhej polovici cyklu pred menzesom.../ Prosim vas, taketo septovane cysty byvaju neskodne,alebo to moze byt aj nieco vazne?
Dakujem pekne za odpoved

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

cysta ????? - Fórum - ZDRAVIE.sk