Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ja nevieme ako dalej PROSIM poradte

Príspevok v téme: ja nevieme ako dalej PROSIM poradte
palko24

Mam 16 rokov.Som asi este v puberte a to mozno vysvetluje moje stavy.som velmi osamely.Mam kamaratou ale to su taky z inych dedin a z daleka.Oni maju svojich kamosou chodia sa zabavat no ja som stale sam.Mam jedneho dobreho kamarata chodime spolu ale aj on je z inej dediny.Vzdy sa chodime len bicyklovat alebo si niekde sadnut a rozpravame sa.No aj temy na rozpravanie dochadzaju a zaciname sa nudit lebo nemame co robit.Som dost iny asi na tuto dobu nepijem,nefajcim a teda vyjadrujem sa pomerne slusne.A preto ani nechodim do barou a kade take.No v poslednom case zacinam mat pocit ze ina moznsot mi nezostava.Mam aj dievca bolo trochu podobne ako ja no teraz si nasla kamosky a niekedy nejde somnou von ale s nimi.A ja sa zato na nu nahnevam,ja som sam a ona sa zabava je jej dobre a to ma velmi hneva.Mam ju rad ale nedokazem to uz dalej.Idu prazdniny a ja sa velmi bojim ze sa budem stael nudit.Vacsinou kazdy vecer sedim na pokeci a niekedy aj cele dni.Nemam s kym chodit von.rodicia tiez iba stale pracuju a ked nepracuju nejdeme niekam na vylet a podobne.Iba niekedy ale to nieje az tak premna ael som vdacny aj zato.Poradte co mam robit lebo ja uz prepadam do depresii,ze na vsetko som stale sam,neivem co mam robit,Ako si najst kamaratov?

palko24

ja si tiez myslim ze pokec nieje bohvie co ale nic ine mi nezostava.Je tam aspon par ludi sktorimi si rozumiem ale su velmi daleko a tak sa nemozeme stretnut.

ijja

ta brigada, je fajn napad, peniaze sa vzdy zidu, alebo dake mimoskolske aktivity, kruzky, kde sa zoznamis s novymi ludmi...dake hromadne sportove akcie, tam urcite najdes daku spriaznenu dusu... pokec je podla mna zabijanie casu, nikdy ti nenahradi, to, co ti chyba... radsej chod von, nikdy nevies, koho a kde stretnes :)

palko24

nehcem tu zverejnovat svoj nick ale ked ho chces tak napis svoj a ja ti napisem...lenze mne to dost chyba s toho pokecu vela nemam niekedy sa potrebujem vyrozpravat lenze nieje komu

didusqa

palko
Neboj,aj u mna je to take:D...aj ja mam najlepsiu kamaratku z daleka,a okrem toho na internate...tiez cele dni sedim na pokeci:)....lenze musis svet brat z tej pozitivnej stranky,nie z toho horsieho.ber to optimisticky:))....ja to tak beriem,a zatial m ito nejak neprekaza..a inak aky mas nick na pokeci?????:)

palko24

knih a filmou som uz videl telko ale uz ma to pomaly prestava bavit.Vsetci sa zabavaju a kadeco a mna to potom deprimuje ze som taky osamely.Niekedy mam pocit akoby som bol sam na svete

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ja nevieme ako dalej PROSIM poradte - Fórum - ZDRAVIE.sk